Menü

Ferhan Şensoy Yönetmenliğe Göz Kırptı

Ferhan, köşeyi döndü

Televizyonda «Köşe Dönücü» adlı programla herkesin beğenisini kazanan Ferhan Şensoy da modaya uydu ve «Parasız Yaşamak Pahalı» adlı video filminde yönetmenlik yapmaya başladı.Televizyonun «Köşe Dönücü»sü Ferhan Şensoy bu kez gerçekten köşeyi dönmek için kolları sıvadı. Yıllardır tiyatro ile uğraşan ve «Köşe Dönücü» adlı TV dizisi ile herkesin beğenisini kazanan ünlü sanatçı, «Artık bir şeyler yapmanın zamanı geldi» diyerek bu kez yönetmenliğe soyundu.

«Parasız Yaşamak Pahalı» adlı video filminde ilk kez yönetmenliği deneyen Şensoy. «Gerçekten de parasız yaşanmıyor. Herkes büyük bir geçim sıkıntısı içinde» dedi ve sözlerini şöyle sürdürdü:«Başarılı olacağım»

«Sinema bana yabancı olmasına karşın başarılı olacağıma inanıyorum. Önüne gelen yönetmenlik yapmaya başladı. Sonunda ben niye yapmayayım diye düşündüm ve kararımı verdim.» Ünlü tiyatro sanatçısı maddi açıdan rahatlık sağladığı takdirde yönetmenliğe devam edeceğini belirterek «İlk kez yaptığım halde yönetmenliği çok sevdim. Böylelikle iki-üç işim birden oldu» dedi.«Şimdi ayağım havaya kaldıracaksın»

Ferhan Şensoy «Parasız Yaşamak Pahalı»nın çekimleri sırasında kamera başında Suna Pekuysal ile Bülent Kayabas’la konuşarak, neler yapmaları aerektiğini anlattı…

«Bu devirde yaşamak çok zor»

Başrollerinde Suna Pekuysal ve Bülent Kayabaş’ın oynadıkları «Parasız Yaşamak Pahalı» filminde insanların çektikleri geçim sıkıntıları anlatılıyor…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-30-sayisi/)

27.02.2021 05:34

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar