Menü

Figen Başaran’ın Televizyonda Yıldızı Parladı

Genç mankenlerden Figen Başaran’ın şansı televizyon reklamlarından sonra birdenbire açıldı. Peşpeşe film teklifleri alan Figen Başaran, ilk olarak Gökhan Güney’le kamera karşısına geçti. Başka bir film için de mukavele imzaladı.

Değişik tipi ile televizyon reklamlarının aranılan ismi olan genç manken Figen Başaran’ın şansı birdenbire açılmaya başladı. Sık sık reklamlarla ekrana gelmesinin ardından film teklifleri almaya başlayan genç yıldız, ilk olarak Gökhan Güney’le bir filmde oynadı.Aranılan bir isim olmaya başlamasının, kendisini çok sevindirdiğim ve başarıya ulaşmak için teşvik ettiğini belirten Figen Başaran, «Reklamlardan sonra sinemanın da yıldızı olacağım. Kendime güveniyorum» dedi.

İkisini bir arada yürütecek

İlk filminden sonra Varlık Film’le de başka bir çalışma için mukavele imzalayan Başaran, sinemayı ve mankenlik çalışmalarını bir arada yürüteceğini söyleyerek şöyle konuştu: «Artık beni kimse durduramaz. Sinemadaki genç yıldız boşluğunu dolduracağıma inanıyorum. Daha yolun başındayım ama günün birinde bir numara olacağım. Sürekli film teklifleri alıyorum ve benim için en iyi olanları değerlendiriyorum.»(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

23.02.2021 22:32

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar