Menü

Filiz Akın Fal Baktırdı

KOÇ BURCUNDAKİLER 21 Mart 20 Nisan

Bu hafta, garip olaylarla karşılaşmağı göze alsınlar. Hayatlarına değişik bir yön verecek sürprizli bir rastlantı. Belki de onlar için bir evlilik yolu açılabilir.



BOĞA BURCUNDAKİLER 21 Nisan 20 Mayıs

Bu hafta çok dikkatli olmaları lazım. Ufak tefek oyunlara gelebilirler. Tuzağa düşürülüp kalplerinin işgal edilmesi mümkün. Hem de hiç düşünmedikleri bir kimse tarafından.



İKİZLER BURCUNDAKİLER 21 Mayıs 20 Haziran

İş hayatları çok parlak bu hafta. Gönül işleri ise tam aksi. Onun için sevdiklerini kırmamağa dikkat etmezlerse uzun bir dargınlığa hazırlansınlar.



YENGEÇ BURCUNDAKİLER 21 Haz. 20 Temmuz

Hafta ortasına kadar durgun bir yaşayışları olacak. Sonra yeni bir muhite girip, burada edinicekleri arkadaş yüzünden istemedikleri bir olaya karışacaklar.

ASLAN BURCUNDAKİLER 21 Tem. 20 Ağustos

Uzun müddettenberi hayal edip, muhayyelelerinde yaşattıkları, hakikat olacak bu hafta.Hiç akılda olmayan bir seyahat görülüyor.



BAŞAK BURCUNDAKİLER 21 Ağus. 20 Eylül

Çok hareketli bir hafta. Sıhhı durumlarına dikkat etsinler. Aile içindeki bir mesele üzülmelerine sebeb olabilir. Sevgilileri ile darılmaları da tüy dikecek.



TERAZİBURCUNDAKİLER 21 Eylül 20 Ekim

Azıcık çapkınlıktan vazgeçsinler. Nihayet ellerindeki değeri farketseler bile karşılarındaki kırgın olduğu için uzlaşmağa yanaşmayacak.



AKREP BURCUNDAKİLER 21Ekim 20 Kasım

Tam idealiniz zannettiğiniz insanla karşılaşacaksınız. Belki bunu hadiseler de teyit edecek. Fakat dış görünüşe pek de aldanmamanızı tavsiye edeceğiz.



YAY BURCUNDAKİLER 21 Kasım 20 Aralık

Bu hafta hadiselerin üzerine gitmemenizi tavsiye ederiz.Çünkü zaten burcunuz size çok parlak günler hazırlıyor. Sabırsızlık edip de sonu bozmayın.



OĞLAK BURCUNDAKİLER 21 Aralık 20 Ocak

İş sahasında iki müjde bekliyor sizi. Bunlara çok sevineceksiniz. Ufak bir hadise canınızı sıksa da üzerinde hiç durmayın,çünkü sizi destekliyor.



KOVA BURCUNDAKİLER 21 Ocak 20 Şubat

Uzun zamandır dargın olduğunuz şahıstan barışmak teşebbüsü gelecek. Sakın fazla nazlanmayın. Zaten uzun zamandır sizde bunu bekliyordunuz. Şu halde:



BALIK BURCUNDAKİLER 21 Şubat 20 Mart

Aşırı kıskançlıklarla karşı tarafı üzdüğünüzün farkında mısınız? Bunlardan vaz geçerseniz daha huzura kavuşursunuz. Zaten onun gözü sizden başkasını görmüyor…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1966-tarihli-528-sayisi)

25.10.2020 03:53

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 14 Kasım 2020 02:14

    Aylin

    Haberle burclar ne alaka fal baktrdi yaziosunuz burclar cikiyor 😒