Menü

Gazanfer Özcan-Gönül Ülkü Aşkı

GÖNÜL Ülkü ve Gazanfer Özcan Tiyatrosu dünyanın ayrılmaz iki ismi. Karı-koca sanatçıların günlerinin büyük bir kısmı tiyatrolarında geçiyor. Hatta öyle ki, birinci adresleri tiyatro, ikinci adresleri evleri olmuş çıkmış… Evde oldukları zaman da yine tiyatro ile ilgili çalışma yaptıklarını söylüyor Gönül Ülkü ve Gazanfer Özcan… Bunun dışında ise ertesi gün yine tiyatroda çalışmak için her insanın vazgeçilmez ihtiyacı uyku için kullanıyorlar evi. Sabah olunca yine tiyatro, akşam yine tiyatro…«Peki hiç eğlenceniz, ya da tiyatro dışında evde başka uğraşınız yok mu?» diye sorduğumuzda, Gazanfer Özcan, «Gönül’ün vidosu var» diyor. Gönül ülkü de, «Gazanfer’in videosu» diye tamamlıyor…

Gönül Ülkü’nün en büyük zevki bezik oynamak. Gazanfer Özcan da onun videolarının «meşhur» olduğunu kabul ediyor. Hayli iddialı geçtiğini söylüyorlar maçların.

Gazanfer Özcan’ın videosu da başka videolara benzemiyor… Herkes videodan beğendiği filmleri, showları seyretmek için yararlanırken, Gazanfer Özcan sanki iş için almış video teybi. «Taş Devri»nde Fred’i seslendiren Gazanfer Özcan ise bir kez olsun televizyonda diziyi izleyememiş. «Ne yapalım, biz de video teypten dinliyoruz» diyor.Gazanfer Özcan’ın video seyretmek dışında başka zevki ise eğer boş vakit bulabilirse evde boya işlerini yapmak. Ama evdeki tüm eğlence Gönül’ün vidosu ile Gazanfer Özcan’ın videosu etrafında geçiyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-21-sayisi)

28.01.2021 16:16

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar