Menü

Gökhan Güney Baltayı Taşa Vurdu

«TSYD Kupası’nı Fenerbahçe kazanır» diyerek Gökhan Güneyle iddiaya giren Deniz Akbulut, «Beşiktaş kazanır» diyen ünlü arabeskçiden Boğaz’da bir öğle yemeği kazandı. Yemeği ısmarlayan Gökhan Güney, «Bunun acısını çıkaracağım» dedi.

Fenerbahçe’nin TSYD Kupası’nı alması üzerine Gökhan Güneyle girdiği iddiayı kazanan Deniz Akbulut, ünlü arabeskçiden Boğaz’da yemek kazandı. Birlikte çevirdikleri filmin çalışmaları sırasında iddiaya giren iki ünlü sanatçı, lig maçlarında da bu iddialarının devam edeceğini belirterek, «Böylelikle sık sık birlikte yemek yeme fırsatı bulacağız» dediler.«Yanına bırakmayacağım»

Koyu bir Beşiktaşlı olduğu için Spor Yazarları Kupası’nı Beşiktaş’ın kazanacağına inandığını söyleyen Gökhan Güney, iddiayı kaybedip yemek ısmarlamak zorunda kalınca Deniz Akbulut’a, «Bunu yanma bırakmayacağım, acısını çıkaracağım» dedi. Deniz Akbulut da arkadaşının bu sözlerine kahkahalarla gülerek, «Kendine fazla güvenme. Bu iddialar sana pahalıya patlayabilir. Çünkü kazanan hep ben olacağım» şeklinde cevap verdi.

İki sanatçı büyük bir neşe içinde yemeklerini yedikten sonra yeniden görüşmek üzere vedalaştılar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

20.01.2021 22:10

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 3 Kasım 2019 11:47

    Su prlk

    Deniz Akbulut cok guzel bir kadınmış.