Menü

Gönül Yazar Sahnede Kur Yaptı

Ünlü şarkıcı Gönül Yazar’ın kendisini dinlemeye gelen Milli Çapkın Süha Özgermi’ye bol bol laf atması,«Gönül espriyi sever. Süha’ya da sadece takılıyor» şeklinde yorumlandı.

Sahnelerin uçarı sanatçısı Gönül Yazar, kendisini dinlemeye gelen Milli Çapkın Süha Özgermi’ye bol bol laf attı. Şarkılarını söylerken, sahneye yakın bir masada oturan Özgermi’nin yanına sık sık yaklaşan ve ona laf atan Gönül Yazar’ın bu tutumu çevrede bulunanlar tarafından espri şeklinde yorumlandı.«Sadece şarkı söylemiyorum»

Bugüne kadar pek çok erkekle beraber olan Gönül Yazar’ın Milli Çapkın’a karşı olan bu tutumu espriyi sevmesinden doğan bir takılma olarak nitelendirilirken bu konuda ünlü sanatçı da şunları söyledi: «Bir insan sahnedeyken dinleyenlerle bütünleşmeyi bilmeli. Sadece şarkı söylemekle iş bitmiyor. Arada bir dostları ve tanıdıkları görünce dayanamıyor ve onlara laf atıyorum. Allahtan benim bu takılmalarım yanlış anlaşılmıyor. Böylelikle beni dinlemeye gelenlere hoş vakit geçirtmiş oluvorum.»«Nasıl bu elbisem hoşuna gitti mi?»

Gönül Yazar programı sırasında kendisini dinlemeye gelen Süha Özgermi’nin masasının etrafından pek ayrılmadı. Milli Çapkın’a sık sık laf atan ünlü sanatçı bir ara ona, giydiği elbisenin hoşuna gidip gitmediğini sordu ve Süha Özgermi’den cevap almadan ayrılmadı.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-29-sayisi)

02.03.2021 05:04

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar