Menü

Gönül Yazar’dan Pompa Şov

Gönül Yazar ve Hülya Yiğitalp, geçtiğimiz günlerde ünlü modacı Neslihan Yargıcı’nın, benzin istasyonunun açılışında bulundular. Gönül Yazar, istasyona gelen müşterilere süper, Hülya Yiğitalp de normal benzin satışı yaptılar.Sanat dünyasının ünlüleri geçtiğimiz günlerde bir araya geldikleri bir açılışta Gönül Yazar ve Hülya Yiğitalp’i arabalara benzin servisi yaparken görünce şaşkınlıklarım gizleyemediler. Ünlü modacı Neslihan Yargıcı’nın benzin istasyonunun açılışına katılan iki ünlü sanatçı, «Açılışa renk katmak için benzin pompalarının başına geçtik» dediler.

Gönül Yazar ve Hülya Yiğitalp’i birbirinden şık kıyafetleri ile arabalara benzin koyarken gören davetliler, «Eğer birbirinden güzel bu iki hanım, işe devam ederlerse istasyon benzin satışında rekor kırar» diye, konuştular.«Çok eğlendik»

Açılışa katılan davetlilerin çoğunu tanıdığı için kolaylıkla satış yapabilen Gönül Yazar, arabalara süper benzin koyarken, Hülya Yiğitalp de normal benzin sattı. İki sanatçı bu işi yaparken çok eğlendiklerini belirterek şöyle konuştular: Şimdiye kadar hep kendi arabamıza benzin doldurtmuştuk. Ancak bu kez istasyon görevlilerinin yerini biz aldık. Pompaların başında da biz durunca satışlar umulanın üstüne çıktı. Eğer Neslihan Yargıcı bizi işe alırsa, bu istasyon kısa sürede bir numara olur ve araba kuyrukları oluşur».«Neden süper benzin veriyor?»

Benzin almak için arabasını pompanın yanına yaklaştıran bir müşteri, «Gönül Hanım neden süper veriyorsunuz?» derken ünlü sanatçı da, «Kazancımız daha fazla olsun diye» şeklinde cevap verip güldü.

«İyi satış yaptık»

Kısa süre içinde pek çok arabanın deposunu benzinle dolduran Hülya Yiğitalp, «Bugün İsler çok iyiydi» diye espri yaptı…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-35-sayisi)

02.03.2021 05:55

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar