Menü

Gülşen Bubikoğlu, Kenan Dedi

Yılda bir kez kamera karşısına geçen Gülsen Bubikoğlu, bu prensibini devam ettiriyor, ancak her defasında birlikte oynadığı Tarık Akan’dan bu kere vazgeçti ve kendi, ne yeni jön olarak Kenan Kalav’ı seçti.Yeni filminde bir avukatı canlandıran Gülşen Bubikoğlu, kendine jön olarak Kenan Kalav’ı seçti. Her defasında birlikte oynadığı Tarık Akan’dan bu kez vazgeçen Bubikoğlu, «Tarık’la çok iyi bir ikili oluşturmuştuk. Ancak bu kez bir değişiklik olsun istedim ve kendime rol arkadaşı olarak Kenan’ı seçtim» diye konuştu. Yeni yılda vizyona girmesi planlanan filmde savunduğu adama aşık olan bir avukatı oynayan güzel sanatçı, bu filmin sanat yaşamının en önemli rolü olduğunu belirtti. Kenan Kalav’la çok iyi anlaştığını söyleyen Bubikoğlu, «Kenan genç ve yetenekli bir oyuncu. Birlikte iyi bir ikili oluşturacağımıza ve başarı kazanacağımıza inanıyorum» dedi.«Filmim çok beğenilecek»

Yılda bir kez kamera karşısına geçtiğini açıklayan Bubikoğlu, «Hayat Kadım» adlı filmin senaryosunu çok beğendiğini ve yılın iddialı yapımları araşma gireceğini söyledi. Avukat rolü için daha önceden incelemelerde bulunduğunu açıklayan sanatçı, «Çekimler başlamadan önce çok uzun bir süre kendimi bu role hazırladım. Sık sık mahkemelere giderek avukatların davranışlarını gözlemledim. Bu yüzden de savcı rolünde başardı olacağıma inanıyorum» diye konuştu.

Yorgunluğunu yurt dışında atacak

Filmin bitiminde iyi bir tatil yapmak amacında olduğunu belirten Gülşen Bubikoğlu, «Gerçi yılda bir kez film çeviriyorum, ama rolümün hakkım verebilmek için çok çalışıyorum ve bu da beni oldukça yoruyor. Bu yüzden de tatile çıkmayı hak ediyorum sanırım. Bu film biter bitmez de soluğu yurt dışında alacağım» şeklinde konuştu.«Kıskıvrak»ta Tarık

Sanatçı, daha önceki filmlerinde olduğu gibi «Kıskıvrak»da da Tarık Akan’la birlikte oynamıştı. İki ünlü sanatçı rol aldıkları filmlerde iyi bir ikili oluşturmuşlardı.

«Hayat Kadını»nda Kenan

Gülsen Bubikoğlu, bu kez kendisine yeni bir rol arkadaşı seçerek, «Hayat Kadını» adlı filmde Kenan Kalav’la kamera karşısına geçti ve hızla çalışmalara başladı.Gülşen’e avukatlık yakıştı

Son filminde Kenan Kalav’ı savunan bir avukatı canlandıran Bubikoğlu’na rolü çok yakıştı.

Filmin güçlü bir kadrosu var

«Hayat Kadını» adlı filmde Gülsen Bubikoğlu’nun yanı sıra, Fikret Hakan, Kenan Kalav ve Merih Akalın gibi güçlü oyuncular rol alıyor.«Yemek Molası»

Yemek saatlerini sandviç yiyerek geçiştiren Bubikoğlu, «Fazla zaman kaybetmemek için bu yola başvuruyorum» diye konuşuyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-52-sayisi/)

27.02.2021 03:20

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar