Menü

Gülşen Bubikoğlu Yaza Doyamadı

Gülşen Bubikoğlu, geçen hafta yaz mevsimine elvada diyerek, son bir kere daha denize girdi. Ünlü yıldız «Bu yaz iyice dinlendim, bol bol gezdim. Artık yeni çevireceğim filmin çalışmalarına başlayacağım» diye konuştu.

Gülşen Bubikoğlu yaz mevsimine veda etti. Kanlıca’daki yalısında dinlenen sanatçı, «Artık sıra yeni çevireceğim filmin çalışmalarına geldi» diye konuştu.Yazın bu kadar uzun sürmesinden en çok memnun kalanlardan biri olduğunu söyleyen Bubikoğlu, «Bütün gün kızım Zeynep’le birlikte denizden çıkmıyorduk. Evimiz deniz kenarında olduğu için de denizden sık sık faydalanma imkanı bulabiliyorduk. Daha şimdiden önümüzdeki yazın hasretini çekmeye başladım» diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Kışa hızlı gidiyor

Güneşten iyice esmerleşmiş olan Gülşen Bubikoğlu, herkesin kendisine gıpta ile baktığını söyleyerek, «Bütün gün güneşin altında yatmaktan tenim ıstakoz gibi oldu. Herkes ‘Nerede yandın?’ diye sormaktan kendini alamıyor» dedi.Yazın acısını kışın çıkaracağını söyleyen güzel sanatçı, «Şimdiden beni bekleyen bir sürü film çalışmalarım var. İlk olarak Kenan Alav’la bir film çevireceğim. Öbürlerinin ise henüz senaryolarını okumadım. Ama iyi yapıtlar ortaya çıkaracağıma inanıyorum. Artık Gırgıriye türü çalışmalar yapmak istemiyorum» diye konuştu.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

23.02.2021 22:19

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 21 Mayıs 2017 01:13

  arife

  Keşke daha cok film cevirseymis.
 • Yayınlandı: 21 Mayıs 2017 01:14

  arife

  Ayrica ilk evlendiginde birsuru röportaj vermis onlar neden yok
 • Yayınlandı: 21 Mayıs 2017 01:15

  arife

  Gizlice nasil evlndigini türkerin yuvasini yikmadigini falan bir suru roportaji var lutfen onlarida yayinlarmisinz.
 • Yayınlandı: 21 Mayıs 2017 13:26

  ahu

  gülşen bubikoğlu na ait daha çok haber yüklermisiniz