Menü

Gülsün Kamu Ajda Pekkan Kavgası Gittikçe Büyüyor

Gülsün Kamu Ankara’ya gidince bazı karışık işlerin olacağı ortada apaçık duran bir gerçekti. Ajda Pekkan’la Gülsün Kamu’nun arasındaki geçimsizlik özellikle son aylar içinde, iyiden iyiye gelişmiş, iki yıldız her fırsatta birbirleri için iğneli sözler sarf etmişlerdi. Gülsün Kamu Ankaradaydı. Ankara ‘da, bundan bir süre önce Ajda’yla bir gecesini bile ayrı geçirmiyen Mustafa Satır’da, vardı. Ve Gülsün Kamu, geçen yaz, Ajda’nın, yerli malı Ye-Ye Kralı Erkut Taçkın konusunda kendine oynamış olduğu oyunu, hala unutmamıştı. Durum bu biçime geldikten sonra PAZAR için Başkent,daha renklenmiş, altın madeni gibi kıymetlenin ermiştir. Nitekim Ankara’ya adım atar atmaz PAZAR ekibi, “Playboy” Mustafa Satır ve Kamu İkilisini Ajda’nın söylediği “Dönmem Sana plağı çalarken, dudak dudağa dansederlerken bulmuş ve daha birinci adımda hedefe ulaşılmıştı…”

AYNI YERDE AYNI POZDA

Gülsün Kamu Ajda Pekkan Kavgası Gittikçe BüyüyorPlayboy Mustafa için kadınların önemi yoktu. Zaten gezip tozup eğlenmekten de başka işi olduğu pek söylenilemezdi. Kadınlar onun için eğlenceydi. Nitekim bundan bir süre önce Ankara’ya giden Ajda Pekkan’la tanışmış, hoşlanmış, uzun bir süre onunla beraber olmuştu. Arkasından Gülsün Kamu Ankara’ya gelince Mustafa için yeni bir kadın düzeni ortaya çıkmıştı… Mustafa Satır hemen hemen her gece, daha önceleri Ajda Pekkan’la gittiği gece kulüplerinde boy’ göstermiş, Ajda Pekkan’la nasılsa Gülsün Kamu’yla da aynı “Tatlı Hayatı” yaşamıştı…

Pusuya yatmış bazı “Şöhret Çapkınları” ağlarına düşürdükleri Yeşilçam’lı kadınların zayıftıklarından istifade ederek adlarını duyurmaya çalışıyorlardı. İşte Erkut Taçkın, bir süre önce aşk yaşadığı Nilüfer Aydan, Gülsün Kamu ve Ajda Pekkan’ı birbirine düşürerek, bu çatışmalardan kendine reklam payı çıkarmıştı. Ve bu yeni türeyen çapkınlardan Mustafa Satır’da Erkut Taçkın’ın açtığı yoldan yürümeye çalışıyordu. Eski Bakanlardan Kemal Satır’ın oğlu Mustafa Satır, önce başkent Ankara’ya gelen Ajda Pekkan’ı, sonra da Gülsün Kamu’yu aşk oyunlarıyla avucuna almıştı. Gülsün Kamu ise bu oyuna girmeye çoktan hazırdı. Çünkü bu oyunun asıl hedefi Ajda Pekkan’dı. Pekkan bilindiği gibi, Erkut Taçkın’ı Gülsün Kamu’nun elinden almıştı. Şimdi de sıra Kamu’daydı. Ve bu defa da Gülsün Kamu, o eski günlerin intikamıyla birlikte Mustafa Satır’ı Ajda Pekkan’ın elinden alıyordu.

NE DİYORLAR?

Gülsün Kamu Ajda Pekkan Kavgası Gittikçe Büyüyor Mustafa Satır Ankara’lı kızların paylaşamadığı, yakışıklı bir gençti. Ve çevresindekilere de Modern Diskoteğin ortağı havasını veriyordu. Oysa Satır, Ankara’daki Modern Diskotekte bin lira aylıkla Disk-Cokeylik yapıyordu. Bir ay öncesine kadar da asıl sahibi Özcan Baran tarafından Disk-Cokeylik görevine son verilmişti.

Mustafa Satır’ın Ajda Pekkan’la ilgisini yakından bilenler, bu konuda şöyle diyorlardı :

– “Ayrıldıkları halde Ajda Mustafa’yı telefonla arıyor. Bir iki defa konuştular. Oysa Ajda daha bir kaç gün önce Mustafa’dan şikâyet etmiş,”Bir faydasını görmedim” demişti…”

Ajda Pekkan’ın “Aşk Ortağı” Gülsün Kamu da sorduklarımızı şöyle cevapladı:

– “Ankara çalkalanıyor mu ? Nato Dairesi Başkam ile asla ligim yok. İlgim sadece Mustafa Satır’la. Daha çok yeni, dört gündür beraberiz. Havalı, kibar bir çocuk, hoşlanıyorum…”

-“Ya Ajda ile olan ilgisi ?..”

Beni ilgilendirmez, vız gelir. Kaldığım otele bir kız telefon ediyor. Mustafa ile ilgimden dolayı tehdit ediyor oeni. O da vız gelir…”

MUSTAFA SATIR’IN YERDİĞİ CEVAPLAR

Gülsün Kamu ile Mustafa Satır gene Modern Diskotekteydiler bir gece… Satır’ın kolları Kamu’nun boynundaydı. Bir süre sonra kalktılar, dansettiler. Ve Ajda Pekkan’ın “Dönmem Sana” adlı plağı, çalınca da dudak dudağa gelmişlerdi pistin orta yerinde. Ne Ajda Pekkan, ne bitmiş bir aşka saygı hiç birşey umurunda değildi Satır’ın. Gününü gün etmeye çalıştığı apaçıktı. Ve danstan sonra gelip yerlerine oturdular. Mustafa Satır’ın dünya umurunda değildi. Uzun bacakları bütün terbiye sınırlarını parçalıyordu. Son derece rahat sanki evinde otururcasına ayaklarını uzatıyordu. Bir süre önce de gene ayni köşede Ajda Pekkan’la, ayni rahatlık içinde oturmuyor muydu…?

Sorduk :

– ” Ajda ile aşkınız devam ediyor mu?…”

– ” Onu bilmem ama ben burada yaşıyorum.”

-” Ajda nasıl bir kız?

Mustafa Satır, bu ara Gülsün’ün elini avuçlarına aldı, öpücüklere boğdu. Sonra :

– ” Çok iyi kız !..” dedi.

– ” Tesir sahaları… Yani Ajda mı Gülsün mü daha ağır basıyor.

– ” Futbol mu oynuyoruz?…”

Bu ara gene Ajda’nın “Dönmem Sana” adlı şarkısının melodileri duyuldu. Ayni plak ikinci defa dönüyordu pikapda.

-” Sesini nasıl buluyorsunuz … ?”

-” Enfes !..”

-” Ya kendisini !..”

Mustafa Satır, Gülsün’ün içkisine uzandı, yudumladı. Gülsün’ün paketinden bir sigara alıp, yaktı. Cevap vermedi, sustu…

-” Ölüm halinde olsalar, kimi kurtarmak istersiniz. Ajda’yı mı, Gülsün’ü mü ?..”

– ” Bizi kim kurtarsın ?…”

-” Gülsün’le olan arkınız ne kadar sürecek?” -” Sürebildiği kadar.”

… Ve birlikte kalktılar. Gidiyorlardı …

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1967-tarihli-551-sayisi/)

10.02.2017 16:34

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 11:36

    Tayfun Korkut

    ajda yolar valla :D