Menü

Güngör Bayrak Çapkınlık Turunda

Güngör Bayrak, fuarda birlikte sahne aldığı birinci milli damat Asım Ekren ve ikinci milli damat Osman Yağmurdereli ile çok iyi anlaşıyor. Ünlü şarkıcı, «Kimbilir belki ben de milli gelin olurum» diyor.

«Konyalı Şerife», «Çılgın Manken», «Çıplak Şarkıcı» derken Güngör Bayrak şimdi de «Milli Gelin» sıfatını kazanmaya çalışıyor. İzmir Fuarı’nda birlikte sahne aldığı birinci milli damat Asım Ekren ve ikinci milli damat Osman Yağmurdereli ile çok iyi anlaştıklarını söyleyen Bayrak, «Kimbilir bakarsınız ben de milli gelin olurum» diyor.«Tuttuğumu koparırım»

Göl Gazinosu’nda birlikte çalıştığı Asım Ekren ve Osman Yağmurdereli’yle, sahnenin dışında da dostluklarını sürdüren Güngör Bayrak için çevresindekiler, «Nasıl milli olunur, onu öğreniyor galiba» şeklinde konuşuyorlar. Gece-gündüz birbirlerinden ayrılmayan üçlü, çok iyi anlaştıklarını söylüyorlar. Milli gelin olma konusunda iddialı olduğunu açıklayan Güngör Bayrak ise şöyle diyor:

«Ben bir işi aklıma koyduğum zaman mutlaka yaparım ve tuttuğumu da koparırım. Zaten bu hırsım ve azmim olmasaydı, bugün çoktan podyumlardan silinip gitmiştim. Aklımı kullanarak, müzikte de kendime iyi bir yer sağladım. Şimdi de özellikle devlet yönetiminde yetkisi olan bir erkekle evlenip, geleceğimi de garanti altına almayı istiyorum. Milli gelin olmak, şu anda en büyük arzum.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-38-sayisi)

02.03.2021 05:51

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar