Menü

Güngör Bayrak Evlendi

SONUNDA Güngör Bayrak da ev – bark sahibi oldu ve yaka değiştirdi. Boğaz’ın Rumeli yakasından Anadolu yakasına geçti ve yeni evine yerleşti.

İstanbul’a yerleşip sinema artisti olduğundan bu yana, Taksim – Ayazpaşa’da küçük bir kira evinde oturan Güngör Bayrak, bugüne kadar kazandıklarını değerlendirerek Kadıköy – Zirvebey’de lüks bir apartman dairesi satın aldı. Kesenin ağzını açan sanatçı 300 bin lira harcıyarak yeni evine bir de yatak takımı aldı. Yalnız Güngör Bayrak döşemeyi henüz tamamlıyamadığı için evin diğer odaları hemen hemen çıplak. Sanatçı telefonunda nakletmeyi başaramadığı için, Ziverbey’de dünya ile ilişkisini kesmiş bir şekilde yaşıyor bugünlerde.Bu, ev – bark sahibi olma uğraşının yanı sıra, Güngör Bayrak film çalışmalarına da devam ediyor. Önümüzdeki günlerde Yılmaz Güney’in senaryosunu yazdığı, Şerif Gören’i yönettiği ”Bayram” filmindeki sahnelerinin çekimi için İstanbul’a döner dönmez yeni evini döşemeye devam edecek.

Geçtiğimiz aylarda bir de Avrupa seyahat ne çıkan Güngör Bayrak, hem ziyaret, her ticaret yaptı. Modayı yakından takip eden sanatçımız dönerken çeşitli makyaj malzemeleri ve moda dergileri getirmeyi ihmal etmedi. Giyim konusunda oldukça titiz davranan Güngör Bayrak, aynı titizliği ve yaşamında da gösteriyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-20-sayisi)

06.10.2020 21:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar