Menü

Güngör Bayrak’ın İlginç Sahnesi

Yeni bir gazino programında bir araya gelen Ahu Tuğba, Müjde Ar ve Güngör Bayrak, hiç değişmediklerini bir kez daha gösterdiler.

Ahu Tuğba, sahneye atla birlikte çıkarak sansasyon arar, ken, Müjde Ar kaprisini, Güngör Bayrak ise ilginçliğini sürdürüyor.

Ahu Tuğba, Müjde Ar ve Güngör Bayrak «Can çıkmadan huy çıkmaz» sözünü kanıtlamasına kaprislerini ve ilginçliklerini sürdürmeye devam ediyorlar… Yeni bir gazino programında bir araya gelen üç ünlü böylelikle hiç değişmediklerini bir kez daha gösterdiler.Her yaptığı ile olay yaratan Ahu Tuğba, sahneye atla birlikte çıkıp dikkatleri üstüne çekmeye ve sansasyon yaratmaya çalışırken, Müjde Ar da her zamanki kaprisini sürdürüyor ve program arkadaşlarıyla tartışmalara girerek onlara yüz vermiyor. Sahnelerin çıplak şarkıcısı Güngör Bayrak ise kıyafeti ile ilginçliğini sürdürüyor ve seyircilerin ilgisini bu ilginç kıyafetle toplamaya çalışıyor. Gazinoya gelen izleyiciler ise 3 ünlünün böyle küçük hesaplar içine girmelerinin kendilerine yarardan çok zarar vereceği görüşünde birleşiyorlar.

«Bu at çok yaşamaz»

Sahneye beyaz bir atla çıkan Ahu Tuğba’yı görenler, «Her akşam uyuşturucu verilip, sakinleştirilen bu at fazla yaşamaz» diye konuşuyorlar Ünlü sanatçı ise hayatından oldukça memnun görünüyor.«Müjde, ben Ahu’yum aç kapıyı»

Her zaman bildiğini okuyan Müjde Ar, gazino programında da aynı davranışlar içinde. Sanatçı kendisiyle görüşmek için odasının kapısına gelen Ahu Tuğba’ya bile yüz vermiyor ve kapısını açmıyor.

Güngör’e de yüz vermedi

Ahu Tuğba’dan sonra Müjde Ar’ın kapısını bu kez Güngör Bayrak çalıyor. Ancak içerden ses yok. Müjde odasında olduğu halde kapıyı açmıyor. Böylelikle Ahu dan sonra Güngör’e de yüz vermiyor.Değişik bir kıyafet

Güngör Bayrak kıyafetler konusundaki ilginçliğini yeni gazino programında da sürdürüyor Sanatçı, sahneye oldukça değişik bir kıyafetle çıkıyor ve dikkatleri yine üstünde toplamayı başarıyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi/)

27.02.2021 03:11

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 30 Ekim 2019 08:37

  Su prlk

  Sayfa yenilenince bircok haber gitmis yok yani. Gungor bayrakla ve diger sanatcilarla ilgili daha cok haber vardi artk yokk.... Neden.
  • Yayınlandı: 31 Ekim 2019 01:22

   Tozlu Magazin

   Bazı haberler site kapandıktan sonra hasar görmüştür. Şuanda sitede göremediğiniz ve daha önce de karşılaşmadığınız haberleri tekrar elden geçirmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar sonucunda en kısa zamanda bu haberleri yayınlayacağız. Bunun için göstermiş olduğunuz ilgi ve sabrınız için teşekkür ederiz. Saygılar...
 • Yayınlandı: 7 Mart 2020 12:47

  Su prlk

  Ins. Bi an once sayfanizda yeni haberler gormk istiyoruz ?
  • Yayınlandı: 8 Mart 2020 13:08

   Tozlu Magazin

   Çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda yeni haberler yüklenecektir.