Menü

Harika Avcı Kartal’da Sevenleriyle Buluştu

«Harikasın harika»

Harika Avcı’yı dinlemeye gelen Kartallılar, kendileri için kurulan tirübünlerde yer bulamayınca, deniz üzerinde kurulan sahnenin kenarına sandalla gelip «Harikasın Harika» diyerek alkışladılar. Harika Avcı da Kartallıların ilgisinden çok memnun kaldı…

Deniz üzerinde kurulan sahnede şarkı söyleyen Harika Avcı’yı sandalla dinlemeye gelen hayranları, «Festival dediğin böyle olur» demekten kendilerini alamadılar.Harika Avcı 2’nci Kartal Uluslararası Kültür ve Sanat Festivali’nde dinleyenleri coşturdu. Deniz üzerinde kurulan sahnede kendisini sandalla izlemeye gelen hayranlarına mini bir konser veren Avcı’ya seyirciler, «Harikasın Harika» diye tempo tuttular.

Sahnenin kenarına fazla yaklaşmamaya özen gösteren sarışın sanatçı, «Deniz üzerinde kurulan bir sahnede şarkı söylemek ne kadar zormuş. Seyircilerimin korkunç alkışlarından heyecanlanıp az kalsın denize düşecektim» şeklinde konuştu.Kartal Belediyesi’nce düzenlenen festivalde ucuz eşya satan reyonların yanı sıra, Çin, Macaristan, Norveç ve Polonya Halk oyunlarının gösterilerini izleyen, Anadolumuzun çeşitli yörelerimin oyunlarını seyreden ve birçok sanatçıyı ilçelerinde konuk eden Kartal halkı, «Festival dediğin böyle dört dörtlük olmalı» dediler.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-29-sayisi/)

15.01.2021 01:04

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar