Menü

Hasan Özdemir Evlilik Provasında

Fenerbahçe’nin asker futbolcusu Hasan, hafta sonları birliğinden izin alarak maçlara çıkıyor. Ancak maç sonrası hemen vatan görevine koşan Hasan’ın tüm sorunlarına nişanlısı Meltem çare oluyor.

Genç futbolcu Hasan’ın nişanlısı Meltem, «Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadın vardır» sözünü doğrulamak istercesine davranıyor… Fenerbahçe’nin asker futbolcusu Hasan’ın bütün sorunlarına nişanlısı Meltem çare oluyor…Her bakımdan yardımcı

Hafta sonları birliğinden izin alarak maçlara çıkan ve maç sonrasında hemen vatani görevine koşan Haşan, bu hızlı tempo içinde müstakbel eşinin kendisine çok yardımcı olduğunu söyleyerek, «Ya nişanlım Meltem olmasaydı, ben ne yapardım? Meltem bana her bakımdan yardımcı oluyor» diyor.

Çifte mutluluk

Sezon sonunda bitecek olan askerliğin ardından Hasan’la evleneceklerini açıklayan Meltem ise şunları söylüyor:«Hasan, birliğinden gelir gelmez, ona pişirdiğim yemekleri yiyor ve hemen maça gidiyor… Maçtan önce söylediğim birkaç tatlı sözün de kendisine çok büyük moral verdiğine inanıyorum. Bu arada ben de onun çamaşırlarını yıkayıp, üniformalarını ütülüyorum. Onun istediklerini yapmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Üstelik şimdiden ev işleri için prova yapmış oluyorum. Vatan borcunu ödeyen nişanlıma yardımcı olmamı en büyük görevim sayıyorum. Hasan’ın askerliği ligle birlikte sona erecek. Sezon bitince inşallah Fenerbahçe futbol takımı da şampiyon olacak ve biz evlilikle birlikte çifte mutluluk yaşayacağız. Bizim için en güzel düğün hediyesi bu olacak.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-40-sayisi/)

19.01.2021 13:42

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar