Menü

Hayley Mills’in Aşk Sahneleri

Artık genç kızlık çağına giren Hayley Mills’in “The Moonspinners” isimli son filminde ilk defa olarak çevireceği aşk sahneleri, Mills ailesini birbirine kattı.GÜNLERDEN beri evin içinde herkesin zihni aynı konu ile meşguldü. Sabah kahvaltısında aynı mesele tartışılıyor, öğle yemeğinde aynı konuda fikir yürütülüyor, akşam yemeklerinde de söz dönüp dolaşıp o meseleye geliyordu… Küçük yıldız Hayley Mills’in çevirmekte olduğu son filmde bir aşk sahnesinin bulunması Mills ailesinin fertlerini telaşlandırmıştı. Ünlü aktör John Mills, kızının henüz çocuk sayılacağını, kamera karşısında rol arkadaşıyle öpüşmesinin doğru olamıyacağını ileri sürüyordu.

Anne ve abla ise Hayley’in artık beyaz perdenin genç şöhretleri arasına girdiğini, çocuk rollerine çıkmakla şöhretini öldüreceğini söylüyorlardı… Hayley ise heyecandan ne diyeceğini, ne yapacağını bilemiyordu. Tabii neticede rejisör ağır bastı, ve geçen yılların küçük yıldızı Hayley Mills, sevimli bir genç kız olarak seyircinin karşısına çıktı, partöneri ile bol bol öpüştü. Şimdi «The Moonspinners» (Ay Eğirenler) isimli bu filmin genç yıldızın şöhretini bir kat daha arttıracağı tahmin ediliyor…Dünün küçük Hayley’i, özel hayatında da çocukluk çağını geride bıraktı. Onu Amerikalı genç aktör Joey Hunter ile yanak yanağa dansederken görenler, küçük yıldızın belki de ilk aşkının heyecanı içinde olduğunu düşündüler… Ancak Hayley Mills, aşk konusunda yaşından umulmayacak derecede ciddi fikirlere sahip: «Yirmi beş, yirmi altı yaşına gelmeden hiçbir erkeğe ciddi bir şekilde bağlanmıyacağım,» diyor. «Hele evleneceğim erkeği seçerken çok müşkülpesent davranacağım. Bence insan bir kere evlenmeli, ve ömrünün sonuna kadar da evliliği devam ettirmeli.»On sekiz yaşındaki genç yıldız Hayley Mills, bu arada onu beyaz perdenin Lolita’sı Sue Lyon’a benzetenlere içerliyor. «Ben hiçbir zaman bir Lolita olmadım ve bundan sonra da olmayacağım,» diyor.

BABA – KIZ — İngiliz aktörü John Mills, kızı Hayley Mills’in başarılarıyle iftihar ediyor. Hatta kızının, onun şöhretini gölgelemesine de üzülecek yerde seviniyor. Baba – kız, her yerde beraber görülüyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1964-tarihli-31-sayisi/)

26.12.2020 06:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 15:35

    Filiz Taştan

    Kaç yaşında ya hayley mills bu yıllarda
  • Yayınlandı: 31 Ağustos 2015 18:48

    AYDIN AK

    kızın mı var derdin var olmuş resmen haha :D