Menü

Her Yerde Özal’lar Var

Parlamento Muhabirleri Derneği’nin Geleneksel balosuna sürpriz sanatçılar olarak katılan 5 Yıl Önce 10 Yıl Sonra topluluğu, baloya katılan Başbakan Turgut Özal ve eşi Semra Özal tarafından büyük ilgi gördü. Gecede ”Halay”ı söyleyerek büyük alkış toplayan grup, konserlerinin sonunda Başbakan ve eşi tarafından bir demet çiçekle ödüllendirildi, Özal’lar, onlarla iftihar ettiklerini de söyleyerek bir kez daha tebrik ettiler…Ankara’da düzenlenen bir baloya katılan Başbakan Turgut Özal ve eşi, udu ile konser veren Coşkun Sabah’ı zevkle dinlediler. Coşkun Sabah, konserinin bir bölümünde repertuarına aldığı ”Arım, balım peteğim” şarkısını söylerken Başbakan’ın masasına gitti ve bu şarkıyı Özal’la birlikte söylediler.

Anavatan Partisi’nin Ankara Atatürk Spor Sarayı’nda düzenlediği yıldönümü gecesinde Başbakan Turgut Özal, Zeki Alasya-Metin Akpınar, Selahattin Alpay, Zerrin Özer ve İsmet Nedim gibi, geceye katılan sanatçılara, Anavatan Partisi’nin kuruluşunun 1.yılını simgeleyen şükran plaketlerini sundu. Mikrofonu eline alarak sanatçılan tek tek kutlayan Turgut Özal daha sonra da onlarla birlikte ”Arım, balım, peteğim” şarkısını söyledi…Anavatan Partisinin Etap Marmara Oteli’nde düzenlenen balosunda sahneyi alan Ajda Pekkan söylediği birbirinden güzel şarkılarla bütün davetlileri ve özellikle de Başbakan Özal ve eşini coşturdu. Konserinin bir bölümünde Özal’ların yanına giderek şarkılarını onlara hitaben söyleyen Pekkan, büyük alkış topladı…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1984-tarihli-36-sayisi/)

15.10.2020 04:53

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 17 Eylül 2019 14:15

  Kasım Korucuyu

  Özal dönemi şu dönemden daha iyiydi valla.
 • Yayınlandı: 17 Eylül 2019 14:15

  Fidan Takmak

  Özal ne zaman öldü acaba ya??
 • Yayınlandı: 17 Eylül 2019 14:16

  Tozlu Magazin

  Turgut Özal, 17 Nisan 1993 tarihinde 5 ülkeyi kapsayan 12 günlük Türkistan gezisinden sonra rahatsızlanarak hayatını kaybetmişti.