Menü

Hülya Avşar Anne Olmak İstiyor

«Üç Halka Yirmibeş» adlı filmde hamile kalan bir kadını canlandıran Hülya Avşar, «Bir gün ben de gerçek bir anne olmak, o yüce duyguyu tatmak ve bir kız çocuğu dünyaya getirmek istiyorum» diyerek duygularını dile getirdi.

Sinemanın taçsız kraliçesi Hülya Avşar en büyük dileğinin annelik duygusunu tatmak olduğunu söyledi. Son filmi «Üç Halka Yirmibeş»te hamile kalan bir kadını canlandıran güzel yıldız, «Her kadın gibi ben de bu yüce duyguyu yaşamak istiyorum» dedi. Anneliğin heyecanını filmdeki rolü ile az da olsa giderdiğini belirten ünlü sanatçı, «Dünyada bundan daha büyük mutluluk olduğuna inanmıyorum» diye konuştu.«Kızım olsun isterim»

Çocukları çok sevdiğini söyleyen Hülya Avşar, bir kız çocuğu dünyaya getirmek istediğini belirterek şunları söyledi: «Her genç kız gibi benim de dileğim bir süre sonra evlenip evimin kadını olmak, eşimle ve çocuklarımla ilgilenmek. Kız çocuklarını çok seviyorum. Onlar annelerine daha yakın oluyorlar. Örneğin annemle ben iki arkadaş gibiyiz. Onun bana karşı olan sevgisini hissettikçe, anneliğin ne kadar yüce bir duygu olduğunu anlıyorum.»

Ünlü yıldız bu güzel duyguyu en kısa zamanda yaşamak isteğini belirterek, ideal bir anne olacağına inandığını söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

20.01.2021 16:58

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar