Menü

Hülya Avşar Üzüme Doymadı

Koruk denilen henüz olgunlaşmamış üzüm salkımının bulunduğu bahçeden ne var ne yoksa götüren sanatçı, «Üzüme dayanamıyorum» dedi.

Sinemanın genç ve güzel yıldızı Hülya Avşar, yeni filminin çekimleri sırasında bir bahçede gördüğü üzümlere dayanamayarak bol bol yedi. Koruk adı verilen ve henüz olgunlaşmamış üzümden yiyen sanatçıyı görenler «Hülya bu gidişle bağda üzüm bırakmayacak» dediler.Elinde üzüm salkımıyla dolaşmasının çevresindekilerin dikkatini çektiğini gören Hülya Avşar ise «Herkes olmuş üzümü sever. Ben de koruğu seviyorum. Görünce de dayanamıyorum» dedi.

Avşar, yönetmenliğini Bilge Olgaç’ın yaptığı ve Muzaffer İzgü’nün romanından sinemaya uyarlanan «Üç Halka Yirmibeş» adlı filmde başrolü Hakan Balamir ile paylaşıyor. Genç yıldız bu filmde canlandırdığı tipten çok umutlu olduğunu belirtti.«Üzümünü ye, bağını sorma»

Yeni filmi «Üç Halka Yirmibeş»in çekimleri sırasında bir bahçede üzüm gören Hülya Avşar, kopardığı salkımı çekimler boyunca elinden bırakmadı ve bol bol yedi. Kendisine üzümü nereden buldun diye soranları ise ünlü sanatçı, «Ne demişler, üzümünü ye, bağını sorma» şeklinde cevapladı…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-28-sayisi/)

27.02.2021 05:08

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar