Menü

Hülya Koçyiğit Hamile

Hülya Koçyiğit HamileMikrofonda Semiramis Pekkan vardı. Başkent dönüşünde İstanbullulara en yeni şarkılarını okuyordu. Sütyeni taşlarla işlenmiş, göbeğini ve sırtını açıkta bırakan tuvaleti gerçekten çok şıktı. Arkadan ışık vurduğu zaman, küçük Pekkan’ın vücudu görünüyordu, ince kumaşın altından.. Masalarda insanlar vardı, Semiramis’in övgüsünü duyup gelen..

… Ve bir masada da, hamile olan Hülya Koçyiğit oturuyordu, eşi Selim Soydan’la birlikte. Doğumun iyice yaklaştığı şu günlerde, genç kadın, bayağı şişmanlamıştı.. Pistin hemen yakınındaki masalardan birine oturan, Koçyiğit Soydan İkilisinin y anında Feryal Koçyiğit te vardı. Abla, kardeş. Semiramis’in programı boyunca sahneyi izlediler ve şarkılar bittikten sonra kendi aralarında konuşmaya başladılar. Selim Soydan, babalığa hazırlandığı şu günlerde, karısının üzerine titriyor ve bir dediğini, iki etmemeye çalışıyordu.

Hülya Koçyiğit HamileSemiramis’ten sonra, dans edenleri seyreden Hülya Koçyiğit, uzun süreden beri çalışamamaktan şikayetçiydi. Doğumdan, iki ay sonrası için film çevirmek üzere anlaşma yapan güzel yıldız:

– Kameraya bayağı özledim , diyordu. Meğerse insan çalışmaya alışınca, hiç bir şey onu avutamıyormuş.

Doğum için hazırlıklar yaptığını belirten genç kadın, doğacak çocuğuna tulumlar örmüş ve zıbınlar dikmiş.

– Aslında bunların hepsi satılıyor, diyor. Fakat makinenin başına geçtiğim zaman, kendimi daha mesut, daha rahat hissediyorum.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/pazar-dergisinin-1969-tarihli-650-sayisi)

01.09.2015 09:30

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 12:05

  Cemre Kan

  hangi cocuguna hamile burda
 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 12:06

  Sinem Selin

  Gülşaha soydana hamile tabikide 1 tane kızı var zatne
 • Yayınlandı: 4 Eylül 2015 17:20

  MEMDUH HAYAT

  adından hep söz ettirecek bir aşk