Menü

İbrahim Tatlıses’in Başı Harika Avcı’yla Dertte

İbrahim Tatlıses’in başı bu defa büyük dertte… Bu ne Perihan Savaş’a attığı dayak olayına benziyor, ne de karısından ayrılmak için gösterdiği çabalara. Harika Avcı, İbrahim Tatlıses’in başına öyle büyük bir dert açtı ki bakalım türkücüler kralı bu işin altından nasıl kalkacak?…

Sanat dünyasında olayların adamı kimdir derseniz aklınıza önce İbrahim Tatlıses gelir kuşkusuz…Çünkü İbrahim Tatlıses, belki isteyerek belki istemeyerek kahraman olduğu olaylarla yıllardan beri herkesi geride bırakmıştır. Olaylı boşanması, Perihan Savaş, Derya Tuna’yla olan ilişkileri onu her zaman olay adam yapmıştır… Ve bu olayların hepsinden de karlı degil zararlı çıkmıştır Tatlıses. Tıpkı olayların birikimi sonucu Perihan Savaş’a attığı dayak gibi… Dertler dertleri izlemiştir ünlü türkücünün cephesinde… Çoğu da kadınların yüzünden başına açılan dertlerdir. Son olarak da yine bir kadın yüzünden başına iş açtı İbrahim Tatlıses… Geçtiğimiz Diyarbakır Karpuz Festivali’ni ve bu festivalde su yüzüne çıkan rezillikleri belki okumuşsunuzdur. İbrahim Tatlıses, Zerrin Özer, Harika Avcı’lı kadronun kaldıkları otelde sergiledikleri rezaletler zincirini yani… Hani, Zerrin Özer alkol duvarını aşıp otelin lobisinde çırılçıplak dolaşmaya başlayınca İbrahim Tatlıses onu tuttuğu gibi odasına götürmüş birlikte olma teklifini reddetmiş, ama daha sonra Harika Avcı’nın cazip teklifine dayanamayıp geceyi onunla birlikte geçirmiş diye… Daha doğrusu bir magazin gazetesinin yazdıklarına göre olay bu şekilde gelişmişti. Aradan bir süre geçip de adı bu olaya karışanlardan kimsenin sesi çıkmayınca bu zaman zarfında Harika Avcı neler planlamış neler… Ve diyor:– ”İlk önce bu haberi yayınladığı için gazeteyi, ardından da bu haberi tekzip etmediği için İbrahim Tatlıses’i mahkemeye verdim. İbrahim Bey çok sevdiğim saydığım bir dostumdur. İlk girişimi asıl ondan bekliyordum. Fakat ondan hiç ses seda çıkmadı. Ama ben bu iftiranın altında kalamam. Mahkemede ondan şehvetimi hakime anlatmasını isteyeceğim. Bakalım ne diyecek çok merak ediyorum…”

Evet Harika Avcı tam bir barut fıçısı. Ve ancak temize çıktığı hak yerini bulduğu zaman rahata kavuşacağını söylüyor. Bakalım İbrahim Tatlıses mahkemede bu şehvet oteli olayını nasıl anlatacak? Herhalde seksi bol bir mahkeme olacak 16 Kasım’da İstanbul Adliyesi’nde.. Ne dersiniz?..

(Alıntıdır.Bkz:http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1985-tarihli-4-sayisi/)

11.10.2020 23:21

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar