Menü

İbrahim Tatlıses’ten Küçük Emrah’a Ders

Film yapımcısı Nami Dilbaz’ın cenaze töreninde K. Emrah’ı gören İbrahim Tatlıses, onun yanaklarını okşadı ve «İnsanlar her zaman görevlerini en iyi şekilde yapmalıdır. Aferin, gözüme girdin» dedi.

Film yapımcısı Nami Dilbaz’ın cenaze törenine katılarak ona karşı son görevini yerine getiren ünlü sanatçı Küçük Emrah, İbrahim Tatlıses’den koca bir «Aferin» aldı… Cenaze töreninde K. Emrah’ı gören Tatlıses, onun yanaklarını okşayıp, bir ağabey gibi sevdikten sonra, «İnsan şöhret de olsa, insan olduğunu unutmamalıdır. Sen de üstüne düşen görevi yerine getirdiğin için gözüme girdin» dedi.«Yalnız iyi gün dostu olmak yetmez»

Ünlü yapımcının cenaze töreninde oldukça üzgün görünen İbrahim Tatlıses, Küçük Emrah’a nasihatlarım sürdürdü ve şöyle konuştu: «Dost dediğin iyi günde de kötü günde de hazır olmalıdır. Sen insanlara değer verdiğin sürece onlar da sana değer verirler. Bu söylediklerimi hiçbir zaman unutma». Küçük Emrah da ünlü sanatçıya teşekkür ederek, «İbrahim Ağabey sen hiç merak etme. Nasihatların hep aklımda olacak» dedi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-52-sayisi)

21.01.2021 16:39

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar