Menü

Jaguar Ahu Tuğba

SON günlerin en çok konuşulan konularından biri olan Jaguar olayı şimdi de sanat dünyasına sıçradı… Günlerdir Türk kamuoyunu meşgul eden ve zengin, fakir herkesin konuştuğu bir konu haline gelen Jaguar olayı üzerine magazin dünyasının ünlü isimleri kendilerine Jaguar dedirtmeye başladı.

Sanat dünyasında her konuda öncülüğü yapan Ahu Tuğba da altta kalmadı ve kendisinin en güzel Jaguar olduğunu belirterek başka hiçbir Jaguar’ın eline su dökemeyeceğini belirtti.GÜZELLİĞİME GÜVENİRİM

Güzelliğine son derece güvendiğini belirten ünlü yıldız bir Jaguar’ın tüm özelliklerine sahip olduğunu belirterek şunları söyledi: «Son günlerde bir Jaguar olayı var, aldı başını gidiyor. Herkes bu konudan söz etmeye başladı. Duydum ki bizim çevreden bazı sanatçılar da kendilerine bu ismi lakap olarak kullanmaya başlamışlar.Benim onlardan neyim eksik? Jaguar denince her şeyden önce gösteriş, güzellik, asalet ve hızlılık akla gelir. Bende bu özelliklerin hepsi var Güzelim, gösterişliyim ve hızlı yaşama meraklıyım. O halde en büyük Jaguar benim. Ünlü sanatçı daha sonra. «Benim gibi bir Jaguar’a, araba olarak da Jaguar yaraşır» dedi ve en kısa zamanda veni bir araba alacağını söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-31-sayisi/)

20.01.2021 16:34

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar