Menü

Jean Pierre Aumont Baldızıyla Flört mü Etti?

Marisa Pavan ile Jean – Pierre Aumont 8 yıl önce evlendikleri vakit biribirlerini çılgınca seviyorlardı. Aralarındaki bu sevgi boşandıkları günde devam etti. Netekim sabırlı karı koca geçenlerde tekrar hayatlarını birleştirdiler.SAİNT – TROPEZ’nin altın sarısı kumsalı, bu yaz da bronzlaşmış bikinililerin istilasına uğradı. Sarışın, esmer, az kapalı, çok açık mayolu genç kadın ve kızlar Akdeniz’in çividi mavi sularını gene neşe çığlıklarıyle kucakladılar. Bu, son yıllarda Saint – Tropez’lilerin iyice alıştıkları bir manzara haline gelmişti. Kasabalılar, sessiz sedasız bir kenara çekilen, umumi eğlencelere katılmıyan oldu mu, asıl onları merak ediyorlardı.

Bu yaz Saint – Tropez’de muntazam vücutlu, bikinili bir genç kadın vardı ki, çekildiği renkli plaj şemsiyesinin altından etrafını seyretmekle yetiniyor, olup bitenlere pek karışmıyordu. Genç kadının davranışlarında merakı çekecek bir taraf olmadığı muhakkaktı, fakat Saint – Tropez’liler ona bakıp bakıp, «Gözümüz bir yerden ısırıyor, ama kim olduğunu bulup çıkartamıyoruz,» diyorlardı.Genç ve güzel kadının kim olduğu nihayet ağustos sonlarına doğru anlaşıldı. Bu, yakın zamana kadar fotoğrafları sinema dergilerinde çıkan, her mevsim bir, ya da iki filmi oynıyan Marisa Pavan’dan başkası değildi. Evet, Marisa Pavan oğulları 7 yaşındaki Patrick ve 4 yaşındaki Jean Clauda’u yanına alarak Akdenizin bu şirin sahil kasabasına gelmiş, dinlenmeye çekilmişti.

Ağustos sonlarına doğru, kendi halindeki bu üçlü gruba Jean – Pierre Aumont da katıldı. Geçen kış boyunca Broadway’de ve sonra Paris’te «Tovarich» adlı piyeste başrolü oynıyan Jean – Pierre Aumont, mevsim sonu gelip de tiyatrosu perdelerini kapattığı zaman kendini müthiş derecede yorgun hissetmiş; ne olursa olsun bir süre dinlenmeye karar vermişti. Fakat bir «oh» diyemeden önümüzdeki mevsim için seçilen piyeslerin hazırlığı başladı. Ardından birtakım angajmanların imzalanması, yeni televizyon programlarının tesbiti Jean – Pierre Aumont’nun bir süre daha çalışmasını gerektirdi. O kadar ki, aktörün Paris’ten ayrılıp Saint – Tropez’ye gitmesi ağustos sonlarını buldu.Jean – Pierre Aumont ile Marisa Pavan bir süreden beri ayrılmış bulunuyorlardı. Bunun içindir ki, onları yeniden bir arada görenler çok şaşırdılar. Jean – Pierre Aumont ile Marisa Pavan evleneli aradan 8 yıl geçmişti. Başlangıçta çok iyi anlaşıyorlardı, iki de çocukları olmuştu. Ama günün birinde onların da saadeti gölgelendi. Jean – Pierre eşi ve çocuklarından ayrılıp, tek başına yaşamaya başladı. Bu arada müştereken davet edildikleri seyahatlere tek başına çıkıyor, soranlara da karısının ani olarak hastalandığını söylüyordu. Herkes onların aralarına geçici bir anlaşmazlık girdiğini biliyordu. Hatta bazıları buna Jean – Pierre’in sebep olduğunu söyliyecek kadar ileri gidiyorlar ve onun, Marisa’nın 17 yaşındaki kızkardeşi Patricia ile flört ettiğini söylüyorlardı.Pek çok kimse gibi Marisa da eşinin bir an önce evine dönmesini arzu ediyordu. Jean – Pierre Aumont haksızlığın kendinde olduğuna kanaat getirmiş olmalı ki, serbest kalır kalmaz hemen Saint – Tropez’ye koştu… Marisa’yı ikna ederse, onunla yeniden evlenecek, kış başında da çoluğu çocuğu alıp New York’a gidecekti. Fakat Marisa, bu defa yuyasını sağlam temeller üzerine kurmak istiyor, Jean Pierre – Aumont’un vaitlerini tutmamasından korkuyordu.

Marisa Pavan, eski eşinin evlenme teklifine «Evet» derken sırf çocukların hatırı için bu isteğe boyun eğdiğini söylemişti ama yıldızın Jean – Pierre’e bakarken gözlerinde beliren aşk ve saadet pırıltıları onun sözlerini yalanlıyordu.Birbirlerini sevip evlenmişler, çocukları olmuş, sonra küçük bazı anlaşmazlıklar yüzünden ayrılmak istemişlerdi. Şimdi ise verdikleri bu kararın manasızlığına kanaat getirip yeniden hayatlarını birleştirmeyi düşünmüşlerdi…

Marisa Pavan – Jean Pierre Aumont çifti, İtalya’da kıyılan ikinci nikahın onlara uğur getireceğine inanıyorlar…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1964-tarihli-41-sayisi)

02.01.2021 03:32

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 11:56

    Nuran Namlı

    midesiz insanlar ya
  • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 14:08

    BURAK UZUNYOL

    yok artık o kadarda değil