Menü

Joan Collins Bir İtalyan’a Tutuldu

Muhteşem kadrosu ve sürükleyici konusu ile biranda Dallas’ı geride bırakan Hanedan’ın güzel yıldızı Joan Collins bir İtalyan’a gönül verdi. 40 yaşını çoktan aşmış olmasına rağmen güzelliği ve dişiliği İle birçok genç yıldıza taş çıkartacak bir fizyonomiye sahip olan Joan Collins ve diğer tarafta da tartışmasız bütün genç kızların yüreklerini yerinden hoplatacak cinsten, 38 yaşında yakışıklı mı yakışıklı bir İtalyan erkeği… Adı Antonlo Cantafora… Joan Collins’le bugüne dek sadece üç kez biraraya gelmişler.Birde film çevirmişler birlikte. Bundan 12 sene evvel çevrilen ve aynı zamanda da Türkiye’de gösterilmiş olan bu film “The Bitch” (Dişi Köpek) adını taşıyor, işte bu kadar kısa görüşmelere rağmen Cantafora’nın söylediğine göre, bugüne kadar Joan Collins’in en beğendiği erkek kendisiymiş.

Ve yine kendisinin söylediğine göre Joan tam anlamıyla vurulmuş ona. Tabii bu karşılıksız bir vurulma değil… Görenlerin bir daha dönüp bakacaktan bir güzelliğe sahip olan Joan Collins’i tanıyan Antonlo da bir daha gözünü ayıramamış ondan. Bu konuyla ilgili olarak çok ilginç açıklamaları da var Cantafora’nın bakın ne diyor Collins için:– ”Joan öylesine yumuşak başlı, öylesine sakin karakterli bir insan ki üstlendiği rolleri nasıl başarıyor, nasıl gaddar bir insan haline gelebiliyor, çok şaşıyorum doğrusu… Rol yaparken ne kadar egoist ve katı oluyorsa, özel hayatında da tam onun tersi bir yapıya sahip. O derece insancıl, o derece iyimser bir insan ki bu rolleri başarmasına bakılırsa çok yetenekli bir oyuncu demektir bu…”

İşte Joan Colllns’in hayatına giren erkeklerden en çok beğenildiği iddiasında olan Antonlo Cantafora böyle söylüyor ve bu yaşına kadar böylesine güzel kalmayı başarabilen birinin daha olmadığını da sözlerine ekliyor…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/sey-dergisinin-1983-tarihli-12-sayisi/)

18.01.2021 16:19

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar