Menü

Kadınlar Denize Döktü

Akdeniz Akdeniz Müzik Festivali sırasında bir araya gelen Füsun Önal ve Ayşegül Aldinç, hava soğuk diyerek havuza girmeyen Atilla Atasoy ile Ali Rıza Binboğa’ya güzel bir numara hazırlayıp her ikisini de havuza attılar.Ayşegül Aldinç ile Füsun Önal, Antalya’da çocuklar gibi eğlendiler. Akdeniz Akdeniz Müzik Festivali’nde bir araya gelen iki ünlü sanatçı arkadaşları Atilla Atasoy ile Ali Rıza Binboğa’ya güzel bir numara hazırladılar. Havanın soğuk olduğunu söyleyip havuza girmeyen Atasoy’la, Binboğa’yı kandıran sanatçılar, her ikisini de arka arkaya havuza attılar.

Bu iş sırayla

Gözlerine önce Atilla Atasoy’u kestiren Ayşegül Aldinç’le Füsun Önal, Ali Rıza Binboğa’dan yardım isteyerek sanatçıyı bir güzel havuzun serin sularına ittiler. Arkasından da birlik olup Binboğa’yı havuza atan iki sanatçı, «Bu iş sırayla» deyip gülmeye başladılar.«Kadınlara güven olmaz»

Havuzdan titreyerek çıkan Atilla Atasoy’la Ali Rıza Binboğa, «Kadının fendi erkeği bir kez daha yendi. Kadınlara güven olmayacağını hiçbir zaman unutmamalıydık. Bu bize ders oldu» diyerek üzüntülerini dile getirdiler. Arkadaşlarının yaptıkları bu ufak şakayı fazla abartmamaları gerektiğini söyleyen Ayşegül Aldinç ve Füsun Önal ise, «Ne yapalım, başka türlü vakit geçmiyordu. Biraz eğlenelim istedik ama yaptığımız şakayı fazla abarttılar. Hem biz kadınlar erkeklerden her zaman daha akıllı sayılırız. Bundan sonra kimseye kolay kolay güvenemezler herhalde» diye konuştular.«Haydi Ali bize yardım et»

Ali Rıza Binboğa’dan yardım isteyen Füsun Önal ve Ayşegül Aldinç arkadaşları Atilla Atasoy’u ne olduğunu anlamadan havuza attılar…

«Eee, şimdi sıra sende»

Atasoy’un arkasından, «Şimdi sıra sende» diyerek Ali Rıza Binboğa’yı da havuza iten sanatçılar, genç şarkıcıyı oyuna getirdiler…

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-44-sayisi/)

27.02.2021 05:59

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar