Menü

Kadir İnanır’a Hırsız Şoku

Evi soyulduktan sonra, «3 – 5 parça bir şey gitti» şeklinde konuşarak fazla üzülmediğini belirten Kadir İnanır’ın, aslında canı çok sıkılıyor. Sanatçıya yakın çevreler. Kadir’in moralinin çok bozuk olduğunu söylüyorlar.

Ünlü sinema sanatçısı Kadir İnanır, bugünlerde adeta bir barut fıçısı gibi davranıyor… Evi soyulduktan sonra önceleri sakin gibi görünen İnanır, film çalışması sırasında herkese bağırıp çağırıyor. Dostları, hırsızlık olayı için «3-5 parça bir şey gitti» şeklinde konuşan Kadir İnanır’ın aslında moralinin çok bozuk olduğunu söylüyorlar.

Nişanlısıyla da atıştı

Sanatçıya yakın çevreler, İnanır’ın bu olaydan sonra uzatmalı nişanlısı Canan Yaka’yla da tartıştığım ve aralarının bozulduğunu açıklıyorlar. Çalışma arkadaşları, sette her an patlayacak bir bomba gibi duran sanatçının üzüntüsünü hafifletmek için ellerinden geleni yaptıklarını söylerken, zaman zaman film çekimlerine de ara veriyorlar.

Paraya fazla önem vermemesi ile tanınan Kadir İnanır’ın bu olaydan sonraki davranışlarına şaşırdıklarını belirten yakınları, bir süre sonra her şeyin eskisi gibi olacağına inandıklarım söylüyorlar. Ünlü sanatçı ise, bu tatsız durum karşısında, «Aslında ben giden mala üzülmedim, yalnızca olay moralimi bozdu. Ben ne çok zengin, ne de çok lüks yaşayan bir insanım. Eğer bir kişinin paraya ihtiyacı varsa bana gelip söylemesi yeterlidir, elimden geldiği kadar yardımcı olurum. Ancak hırsızların niçin benim mütevazi evimi seçtiğini de anlayamadım» demekle yetiniyor.«Her hareketiyle belli ediyor»

Evi soyulduktan sonra morali çok bozulan Kadir İnanır, üzüntüsünü her hareketiyle belli ediyor. Yüzü hep asık olan sanatçı, yeni başladığı film çalışması sırasında da çevresindekilere bağırıp çağırıyor. Yakın dostları Kadir İnanır’ı neşelendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-37-sayisi)

25.09.2020 21:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar