Menü

Kamil Sönmez Kırdı Geçirdi

«Hani bunun KDV’si»

«Beni Anneme Götür» adlı filmde kavga edip karakola düşen KDV’ci Kamil Sönmez, komiserden azar işitip kulağı çekilince, «Hani bunun KDV’si?» diye espri yapmaktan yine de kendini alamadı…«KDV’si içinde»

«Laz Şemsi» rolündeki Kamil Sönmez’in sürekli olarak karakola düşmesinden bıkan komiser de onun bu şekilde soru sorması üzerine, «Hiç merak etme, KDV’si de içinde» şeklinde cevap verdi…

KDV, Karakola Düştü

Ünlü türkücü Kamil Sönmez’in başı derde girdi… Televizyonda «1 Dakika» adlı programda ekrana gelerek KDV fişi duyurusu yapan Sönmez, çevirdiği filmde kavga çıkarınca karakola düştü.5. kez kamera karşısına geçtiği «Beni Anneme Götür» adlı filmin bir sahnesinde karakola düşen türkücü, kulağını çeken komisere, «Hani bunun KDV’si?» diye sorunca komiser de, «KDV’si içinde» şeklinde espri yaptı.

«Laz Şemsi»

Başrollerinde Bahar Öztan, Feridun Karakaya, Öztürk Serengil ile paylaştığı filmde «Laz Şemsi» rolünde oynayan Kamil Sönmez, «Bu tipi çok sevdim» dedikten sonra şöyle konuştu:«Aslında sinemada bir iddiam yok ve ancak teklif edilen roller bana uygun olduğu zaman kabul ediyorum. Bu filmdeki ‘Laz Şemsi’ de aksi, sürekli kavga çıkaran ve sevimli bir tip. Rolü çok sevdiğim ve bana uygun geldiği için hemen kabul ettim. Üstelik ekibimiz de çok uyumlu ve bütün çalışmalarımız neşe içinde geçiyor. Karakola düştüğümüz sahnede bile gülmekten çekimi uzun süre yapamadık.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-26-sayisi/)

03.03.2021 00:02

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar