Menü

Kenan Kalav Gözünü Zirveye Dikti

Vurdulu kırdılı filmlerin vazgeçilmez oyuncusu Cüneyt Arkın’ı aratmayacak şekilde bir film çeviren Kenan Kalav, bu filmde önüne çıkanı dövüyor.

Bir kiralık katili oynayan Kenan Kalav, «Sinemada yeni yeni tipleri canlandırmaya çalışıyorum. Hep salon filmleri beni sıkmaya başlamıştı» diyor.

Kenan Kalav sinemadaki çizgisini değiştirdi. Yeni başladığı filmde bir kiralık katili oynayan Kalav, «Sinemada yeni yeni tipleri canlandırmaya çalışıyorum. Salon filmleri artık sıkmaya başlamıştı» diyor. Bugüne kadar sinemada hep romantik rollere çıkan yakışıklı sanatçı, bundan sonra karate filmlerinin de vazgeçilmez oyuncusu olacağını söylüyor.Herkesi dövüyor

Vurdulu kırdılı filmlerin vazgeçilmez oyuncusu Cüneyt Arkın’ı aratmayacak şekilde film çeviren Kalav, bu filmde önüne çıkan herkesi dövüyor. Bu tür filmlere eskiden beri merakı olduğunu söyleyen ünlü sanatçı, «Ben her tür filmde rahatlıkla oynarım. Ve her rolün hakkını veririm. Bu yüzden vurdulu kırdılı filmlerde de her zaman varım» diye konuşuyor. Kısa bir süre sonra Cüneyt Arkın’ı da geçeceğini söyleyen Kalav, «Göreceksiniz, bu tür filmlerin aranılan tek oyuncusu olacağım» diyor.«Hepiniz birlikte gelin»

Genç sanatçı, filmde önüne çıkan herkesi döverek, «İster tek tek, isterseniz hepiniz birlikte gelin, benim için farketmez» diye bağırıyor.

Silahları bile umursamıyor

Sinemanın genç oyuncusu Kenan Kalav, yeni filminde üzerine yöneltilen silahları bile umursamayıp, düşmanlarını bir anda yere seriyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-50-sayisi/)

15.01.2021 20:52

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar