Menü

Küçük Emrah Yönetmen Koltuğunda

K. Emrah, şarkıcılık, artistlik, kasaplık derken sonunda yönetmenliği de gözüne kestirdi ve ünlü yönetmen Temel Gürsu’dan ders almaya başladı.

Şarkıcılık, artistlik, kasaplık derken şimdi de yönetmenliğe merak salan Küçük Emrah, «Bundan sonra kendi filmlerimi kendim yöneteceğim» diye konuştu. Ünlü yönetmen Temel Gürsu’dan ders alan arabesk şarkıcısı, yönetmenliğin zor bir iş olduğunu belirterek, bunun için çok çalıştığım ve Türkiye’nin en genç yönetmeni olacağım söyledi.İbrahim Tatlıses’i örnek aldı

Kendisine İbrahim Tatlıses’i örnek aldığım belirten Küçük Emrah, «Ben de İbrahim Ağabeyim gibi hem şarkıcılık hem de yönetmenlik yapacağım. İlerde ünlü bir yönetmen olursam şaşırmayın» diye konuştu. Emrah sözlerine şöyle devam etti: «Daha önce kendime bir film şirketi almıştım. Şimdi de yönetmenliğe merak saldım. Artık kendi şirketim adına hem film çevireceğim, hem de yöneteceğim.»

«Çok dikkatli»

Temel Gürsu ise Emrah’ın her şeyi öğrenmeye çok meraklı olduğunu belirterek: «Emrah’ta müthiş bir kavrama yeteneği var. Onun bu heyecanı beni de çok memnun ediyor ve elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. İleride iyi bir yönetmen olmaması için hiçbir neden, yok» dedi.«Bu işi iyi yaparım»

Küçük Emrah, yönetmenlik konusunda oldukça iddialı. Genç şarkıcı, iki lafın arasında, «Ben bu işi yaparım» diye konuşuyor…

İlk dersle başarılı oldu

Yönetmenlik konusunda, Temel Gürsu’dan ders gören Emrah, ilk derste başarılı oldu ve hocasından tam not aldı. Gürsu «Göreceksiniz, Emrah bu işi kısa zamanda başaracak» şeklinde konuştu.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-50-sayisi/)

15.01.2021 20:51

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar