Menü

Madonna, Kocasını Evden Kovdu!

Kocasını evden kovdukdan sonra «Artık kendime geldim» şeklinde konuşan Madonna, eşi Sean Penn ile yeniden barıştı ve evliliğini sürdürmeye kararlı olduğunu açıkladı.

Madonna hasretine dayanamayınca kocası Sean Penn’le barıştı… Kocasını evden kovduktan sonra «Artık kendime geldim, evlilik bana göre değil» diye konuşan sanatçı, barışmanın arifesinde evliliğini sürdürmeye kararlı olduğunu söyledi.«Başkaları yüzünden ayrıldık»

Kocasıyla tekrar bir araya geldikten sonra bütün sıkıntılarının sona erdiğini söyleyen Madonna, şöyle konuştu:

«Sean için pek çok fedakarlıkta bulundum. Yıllardır sahnede sürdürdüğüm tipimi, o istiyor diye değiştirdim. Amacım çok sevdiğim kocamla ömür boyu mutlu yaşamaktı. Ancak araya giren bazı kişiler yüzünden kavga ettik ve ayrıldık. Ama birbirimizi sevdiğimizi anlayınca yeniden barıştık. Bu bizim için bir deneme süresi oldu diyebilirim. Bir daha Sean’den hiç ayrılmayacağım ve onun istediği gibi bir kadın olmaya çalışacağım. Çünkü onu her şeyden çok seviyorum.»«Ne olursa olsun»

Evden kovduğu kocası Sean Penn’le barışan Madonna, şimdi ikinci balayım yaşıyor… Artık kocasının istediği gibi davranacağını söyleyen ünlü şarkıcı, «Bu ayrılık benim için büyük bir deney oldu. Bundan sonra ne olursa olsun onu bırakmayacağım» diyor…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-29-sayisi)

27.09.2020 19:57

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar