Menü

Madonna, Marilyn Monroe’ya Özendi

Şarkıcı Madonna, bir zamanların ünlü film ve seks yıldızı Marilyn Monroe’yu taklit ettiğini açıklamaktan çekinmiyor. Ünlü şarkıcı, kocası Penn ile atıldığı film dünyasında yeni bir Marilyn Monroe fırtınası estireceğine inandığını söylüyor.

Müziğin çılgın kızı olarak adlandırılan ünlü şarkıcı Madonna, sinemanın efsanevi yıldızı Marilyn Monroe’ya benzemeye çalışıyor. Saç stilinden makyajına kadar Marilyn’i taklit ettiğini açıklamaktan kaçınmayan genç şarkıcı, amacının yeni atıldığı sinema dünyasında ikinci bir Marilyn Monroe fırtınası estirmek olduğunu söylüyor.«Onun hakkında bilgi topluyorum»

1962 yılında intihar ederek ölen ve arkasında açığa kavuşmamış birçok soru bırakan Marilyn’in hayatım çok merak ettiğini belirten Madonna, «Bu efsanevi yıldızın yaşamı ve hayatında gizli kalmış yönleri bende büyük merak uyandırıyor. Onu daha iyi tanıyabilmek ve onun gibi olabilmek için hakkında bilgi topluyorum» diyor…«Amacım onun gibi olmak»

Madonna, Marilyn Monroe’nun sinemada gelmiş geçmiş en güzel ve en gizemli kadın olduğunu belirterek, «Kendime onu örnek aldım. Amacım onun gibi ‘iz’ bırakan bir yıldız olmak» diyor…

Hala unutulamıyor

Yoksul bir çevreden gelerek bir anda Hollywood’un bir numaralı yıldızı olan Marilyn Monroe, ününün doruğundayken esrarlı bir biçimde öldü. Monroe, hala unutulamıyor ve ünü günden güne artıyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-45-sayisi/)

15.01.2021 21:26

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar