Menü

Madonna’dan Gişe Rekoru

Madonna’nın, kocası Penn ile başrolünü paylaştığı «Şanghay Sürprizi» adlı film, vizyona girdiği Londra sinemalarında büyük ilgi görüyor.

Şarkıcılıktan sonra iddialı bir biçimde sinemaya soyunan Madonna’nın «Şanghay Sürprizi» adlı filmi gösterime girdiği Londra sinemalarında gişe rekorları kırıyor…Londralı sinemaseverler Madonna’yı filmde başrolü paylaştığı kocası Sean Penn’le birlikte seyretmek için sinemaların önünde uzun kuyruklar oluşturuyorlar.

«Şanghay Sürprizi»nin kazandığı ticari başarıdan dolayı son derece memnun olan yapımcılar ise Madonna’nın oyunculuk konusunda üstün bir yeteneği olduğu görüşünde birleşiyorlar ve sinema dünyası yeni bir star kazandı» diyorlar.Madonna kocasıyla başrolü paylaştığı filmin kendisi için çok önemli olduğunu belirterek, «Bu benim için büyük bir sınavdı ve kazandım. Filmin gördüğü ilgi bizi çok sevindirdi. Artık sinemaya dört elle sarılabilirim» diye konuşuyor.

«Şanghay Sürprizi»nin gösterildiği sinemaların yetkilileri ise ilginin devam etmesi halinde, filmin haftalarca gösterileceğini söylüyorlar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-48-sayisi)

21.01.2021 02:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar