Menü

Madonna’dan Şanghay Sürprizi

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna, «O benim hayattaki kahramanım» dediği kocası Penn ile «Şanghay Sürprizi» adlı filmle kamera karşısına geçti.

Bu filmde şarkıcılığının yanı sıra usta bir oyuncu olduğunu da gösteren Madonna, «Bundan sonra sinemaya ağırlık vereceğim. Ancak her filmimde kocamla oynamak isterim» diyor.Rock müziğin kraliçesi Madonna sinemada başa güreşiyor… Ani bir kararla müzik çalışmalarına ara veren ve «O benim hayattaki kahramanım» dediği kocası Sean Penn ile kamera karşısına geçen Madonna, «Şanghay Sürprizi» adlı filmde oynuyor.

Yönetmenliğini Jim Goddard’m yaptığı filmde başrol oynayan Madonna, başarısıyla şarkıcılıktan sonra sinemada da usta bir oyuncu olduğunu ortaya koyuyor. Bundan böyle sinemaya ağırlık vermek istediğini belirten ünlü sanatçı, «Film çevirmek benim için her zaman en çok istediğim şey olmuştu. Bu dileğime kavuştum» diyor ve sözlerine şöyle devam ediyor: «Çocukluğumdan beri aktris olmayı hayal ederdim. Düşlerim gerçekleşti. Benimle birlikte çalışmak isteyen pek çok yönetmen var. Artık sinemadan vazgeçemem ama tek bir şartım var: Her filmde kocamla beraber oynamak istiyorum. Çünkü beraber bir şeyler yapabilmenin zevki bambaşka.»Filmde süper sahneler var

Çekimleri Çin’de gerçekleştirilen filmde Uzak Doğu’nun büyülü havasını yansıtan süper sahneler bulunuyor. Madonna filmde rolü gereği sık sık kocası Sean Penn ile öpüşüyor ve yetenekli bir oyuncu olduğunu kanıtlıyor.

«Meydan okumayı seviyorum»

Madonna müzikten sinemaya geçmesini bir meydan okuma olarak nitelendiriyor ve «Asi olmayı seviyorum. Herkes gösterdiğim cesaretin haklılığını anlayacak» diyerek düşüncelerini açıklıyor…«Kendimi sinemaya adayacağım»

Şimdiye kadar birkaç filmde rol alan ünlü şarkıcı bu filmin kendisi için büyük önem taşıdığını belirterek, «Zirveye çıkmaya kararlı olduğunu söylüyor. Ünlü yıldız sinemanın, önünde yepyeni ufuklar açtığını belirterek, «Bu çekiciliğe kendini kaptıran kolay kolay kurtulamıyor. Bundan böyle kendimi sinemaya adayacağım» diye konuşuyor. Madonna, sinemada kendisinden daha deneyimli olan kocasından büyük yardımlar gördüğünü belirterek, «İnsanın kişisel yetenekleri ne olursa olsun önünde tecrübelerinden yararlanacağı, deneyimli birinin olması büyük bir avantaj» diyor…«Gerçek bir oyuncu»

Madonna çekimler sırasındaki başarısı ile üstün yeteneğini kanıtladı. Genç şarkıcı için herkes, «Gerçek bir oyuncu» olduğu görüşünde birleşiyor… Yönetmen Goddard ise, ondaki yeteneği keşfettiği için çok mutlu olduğunu her fırsatta belirtiyor…

«Kocam benim her şeyim»

Madonna kocası Sean Penn’i çok sevdiğini söylüyor ve «O benim hayattaki en büyük dayanağım, en yakın dostum» diyor.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-44-sayisi/)

14.01.2021 21:26

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar