Menü

Melike Zobu’nun Vazgeçilmezleri

Film yıldızı Melike Zobu, «Sinemayı, müziği ve sporu çok seviyorum. Birçok filmde başrol oynadım. Başarılı bir çıkış grafiğim var. Kısa süre içinde de plak çalışmalarına başlayacağım» dedi.

Judo, karate, basketbol ve yüzme sporlarının hayatının bir parçası olduğunu belirten Melike Zobu, «Bu yüzden spor giyimi çok severim ve bir de şapka kullanırım» diye konuştu.Sinema sanatçısı Melike Zobu üç büyük tutkusu olduğunu belirterek, «Sinema, müzik ve spor benim her şeyim» dedi… Genç sanatçı şimdiye kadar pek çok filmde başrol oynadığını söyleyerek, sinemadaki başarı grafiğinin her geçen gün yükseldiğini belirtti.

Sinemayı, müziği ve sporu çok sevdiğini söyleyen Melike Zobu, bundan böyle müzik çalışmalarına da ağırlık vereceğini belirterek şöyle konuştu:«Dört dörtlük olacağım»

«Sinemada artık kendime belirli bir yol çizdim ve durmaksızın film çeviriyorum. Bu arada sürekli olarak sahneye çıkmam konusunda teklifler alıyorum. Ancak sahneye çıkmayı düşünmüyorum. Sadece plak çalışmaları yapabilirim. Buna da yakında başlayacağım. Sinema ve müziğe bir de spor çalışmalarımı eklerseniz kısa sürede dört dörtlük bir insan olacağım.»

Melike Zobu küçük yaşlardan beri spor da yaptığını belirterek judo, karate, basketbol ve yüzme sporlarında son derece iddialı olduğunu söyledi ve «Günümün bir bölümünü mutlaka spora ayırırım» dedi.

Spor giyim tutkunu

Sporun hayatının bir parçası olduğunu söyleyen Melike Zobu, bu tutkusunun giyimine de yansıdığını belirterek spor giyimden hoşlandığını söyledi.Melike Zobu sözlerine şöyle devam etti: «İnsanın giyimi bence kişiliğinin aynasıdır. Ben de sporu çok sevdiğim için spor giyimden vazgeçemiyorum. Ancak bir başka tutkum daha var. O da şapka. Şapka takmayı çok seviyorum. Her kıyafetim için mutlaka uygun bir şapkam vardır. Belki de ileride sahip olduğum şapkalardan oluşan bir sergi açabilirim.»

Melike Zobu, sinemayı, müziği ve sporu bir arağa yürütmenin «kendisini yormayacağını, aksine daha zinde tutacağına inandığını söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

23.09.2020 13:25

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar