Menü

Melissa Gilbert

BİRAZ hırçın, biraz asi, güzel olmadığı için sürekli problemler yaratan, ama yine de sevimli Laura’yı bu resimlerinden tanıyabilmek oldukça zor değil mi?

«Küçük Evsin küçük yıldızı, artık bir bakanın bir daha başını çevirerek uzun uzun süzdüğü, genç, güzel, alımlı bir kadın oldu. Oysa, televizyonda yıllardır izlediğimiz «Küçük Evsin bölümlerinin büyük bir çoğunluğunda, genellikle Laura’nın sorunlarıyla uğraşırdık. Ablasının güzelliğini kıskanan küçük kız, sürekli kendi çirkinliğinden yakınır, erkeklerin kendisiyle ilgilenmemesinden şikayetçi olurdu. Bütün Ingalls Ailesi’nin de başına dert olurdu Laura’nın estetik problemleri…Dizideki bu bölümler hatırlatıldığında, gülüyor Melissa Gilbert, «Sadece rol gereği değildi o söylediklerim» diyor ve devam ediyor:

«13-14 yaşlarındayken, kendimi çok çirkin bulurdum. Okulda, bütün kız arkadaşlarımın ikişer-üçer flörtü olduğu halde, benim hiç yoktu. Erkeklerin beni hiç beğenmediğini düşünürdüm. Yanıma yaklaşanların ise, şöhretli bir çocuk yıldız olduğum için, yakınlık gösterdiklerine inanmıştım. O yüzden, hepsini geri çeviriyordum. Tabii, herkes benim inatçı, aksi, nalet bir tip olduğumu düşünmeye başlamıştı.»Şimdi ise durum tamamen tersine dönmüş. Gerçi Melissa Gilbert yine erkekleri reddediyor ama bu sefer onlara güvenmediğinden değil. Son derece güzel bir kadın olduğunun o da farkında ve etrafında dönen erkeklerin çokluğundan sıkılarak, onları terslemek zorunda kalıyor. Bu arada, güzel yıldızın bir rahibe hayatı yaşamadığı da muhakkak. Uzun bir süredir, Hollywood’un genç ve yakışıklı aktörlerinden Robert Trame ile arkadaşlık eden genç kadın, son günlerde ondan sıkılmışa benziyor ki, ayrılıkları resmen ilan edilmeden, değişik erkeklerle çeşitli parti ve davetlerde görülmeye başladı.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1981-tarihli-24-sayisi)

21.01.2021 21:58

Kategoriler:   Kim Bunlar

Yorumlar