Menü

Meral Zeren’in Şaşırtan Gecesi

Este adlı gece kulübünün açılışına gelen Meral Zeren, yanında oturan İzmirli Kürk Sarayı’nın sahibi Kasım Yaman’ın birden yer değiştirmesine şaşırdı ve «Hayrola Kasım, niye uzağa gittin?» diye sordu.

Kendi yerine Coşkun Erdem’i oturtan Kasım Bey ise gülümseyerek, «Görmüyor musun, gazeteciler fotoğraflarımızı çekiyor. Ne olur, ne olmaz. Yarın gazetelerde (İşte Meral’in büyük aşkı) gibi bir yazı görmek istemezsin herhalde» diye cevap verdi.Erkekler Meral Zeren’in yanından kaçıyor… Geçtiğimiz günlerde Este adlı gece kulübünün açılışına İzmirli Kürk Sarayı’nın sahibi Kasım Yamanla katılan Meral Zeren, Kasım Yaman’ın kaşla göz arasında yanından kalkmasına çok şaşırdı ve «Hayrola Kasım, niye uzağa gittin?» diye sordu.

Kasım Bey’in kendi yerine Coşkun Erdem’i oturtmasına ve onun başka bir sandalyeye geçmesine bir anlam veremeyen Meral Zeren, «Neler olup bitiyor? Hala anlayamadım» diyerek hayretini dile getirdi.«Laf olur»

Meral Zeren’in yanına Coşkun Erdem’i oturtarak sanatçının yanından uzaklaşan Kasım Yaman ise gülümseyerek sanatçıyı cevaplandırdı. Kasım Bey, Meral Zeren’e çevrede bulunan çok sayıda gazetecinin fotoğraflarını çektiğini belirterek temkinli davranmak zorunda olduğunu söyledi ve konuşmasını şöyle sürdürdü: «Aman Meralciğim… Baksana ortalık gazeteciden geçilmiyor. Ne olur, ne olmaz. Seninle yanyana otururken resimlerimizi çekerler sonra da gazetelerde (İşte Meral’in büyük aşkı) diye yayınlarlar. Bu duruma sen de benim kadar üzülür ve böyle bir yazı görmek istemezsin herhalde?»

Meral Zeren ise Kasım Bey’in cevabını dinledikten sonra gülerek, «Ben de başka bir nedenden dolayı yanımdan kalktığını sanmıştım. İyi yapmışsın» dedi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-41-sayisi/)

02.03.2021 00:43

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar