Menü

Michael Caine “Aşığım Ben” Dedi

MİCHAEL CAİNE için pek çokları, sinema dünyasının, Harold Lloyd’dan sonra en ünlü gözlüklü aktörü, diyorlar. Öyle ki, onun gözlüksüz halini gören yok gibi bir şey. Ama onu, yanında genç ve güzel bir kız olmadan gören var mı acaba?. İngiltere’nin en güzel kızlarıyla ilişkiler kuran, onlarla arkadaşlık eden, kısacası onlarsız edemeyen Michael Caine bu sefer de gönlünü Filipin asıllı bir genç kıza kaptırdı. Yuvarlak yüzlü, çekik gözlü, esmer güzeli Minda Feliciano’ya… Otuz beş yaşındaki ünlü aktör, aylar var ki Minda Feliciano’dan ayrılmıyor. Her yerde onunla beraber görülüyor.

Ne var ki Michael Caine’nin Filipin asıllı sevgilisiyle evlenmeye şimdilik niyeti yok gibi. «Evlilik başka şey, aşksa bambaşka bir şey,» diye bu işin felsefesini yapıyor. Bir balıkçı ailesinin oğlu olan Caine, bugün İngiliz beyazperdesinin en zengin aktörlerinden biri… Servetinin 3 milyon dolara vardığı söyleniyor. Londra’nın en hipi muhiti Grosvenor Square’de sekiz odalı, nefis bir apartman katı var. Bir de mavi metalize renkte lüks bir Rolls-Royce arabası.

Ama Minda’yı tanıdığından beri Caine, bunların hiç birisine önem vermiyor. Bu konu açılınca da, «Bana yaşadığımı o hatırlattı… Onu tanıdığımdan beri hayata yeniden gelmiş gibiyim,» diyor ve ekliyor:

– «Hayatımdan ilk defa sakalı bir kadının eline verdim, aşık oldum beni!…»

(Alıntıdır. Bkz. http://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1971-tarihli-24-sayisi)

05.08.2019 10:42

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar