Menü

Michael Jackson Hayalini Gerçekleştirdi!

Kısa metrajlı müzikal bir filmde Kaptan E.O. rolünü canlandıran ünlü şarkıcı Michael Jackson, Hep hayalimde böyle bir filmde oynamak ve şarkı söylemek vardı. Düşlerim gerçekleştiği için çok seviniyorum» dedi.

Ünlü pop şarkıcısı Michael Jackson, nihayet hayallerini gerçekleştirdi. Zenci şarkıcı, Disney Stüdyolarında çekilecek bir filmin başrolünde Kaptan E.O. rolünü canlandıracak. Küçüklüğünden beri uzaylı filmlere büyük ilgi duyduğunu belirten Michael Jackson, «Hep hayalimde böyle bir filmde oynamak ve şarkı söylemek vardı. Sonunda düşlerim gerçekleştiği için çok seviniyorum» diye konuştu.«Sinemada da star olacağım»

Başrolünü üstlendiği ve maliyeti 17 milyon dolar olarak belirlenen film yaklaşık 17 dakikalık kısa metrajlı bir çalışma olacak. İlk video filmi «Thriller»de gerçek dışı yaratıklar kılığına giren zenci şarkıcı, bu kez uzaylı bir adamı canlandırıyor. Bundan sonra müziğin yanı sıra, film çalışmalarına da ağırlık vereceğini söyleyen Michael Jackson, «Müzikte olduğu gibi sinemada da kendimi kabul ettireceğim… Kısa zamanda aranılan oyuncuların arasında görürseniz şaşırmayın» diyor.

«Bu rol tam bana göre»

Uzun zamandır adından söz ettiremeyen Pop şarkıcısı bu filmle tekrar çıkış yapacağını söyleyerek sözlerine şöyle devam ediyor: «Kaptan E.O. rolü tam bana göre. Filmde fon olarak yine benim müziklerim kullanılacak. Bundan sonra müzik ve sinema çalışmalarımı bir arada yürütmeye çalışacağım».

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-42-sayisi/)

23.09.2020 17:35

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar