Menü

Mireille Mathieu Anne Olmak İstiyor

Dünyaca ünlü şarkıcı Mireille Mathieu annelik duygusuyla yanıp tutuşuyor. Çocukları çok sevdiğini açıklayan sanatçı, «Hayatta en büyük idealim bir çocuk sahibi olmaktır. Bunun için de annelik duygusunu tatmayı çok istiyorum» diye konuştu.Vaftiz annelik yakıştı

Geçtiğimiz günlerde yakın dostlarının çocuklarının vaftiz törenine katılarak, «Vaftiz anne» olan Mathieu, bebeği elinden bırakmayarak, her şeyi ile yalandan ilgilendi. Bebeğin ikinci annesi sayıldığım söyleyen şarkıcı, «İnşallah günün birinde gerçekten anne olurum. O zaman kendimi dünyanın en mutlu insanlarından biri sayarım» dedi.

Bebeğin vaftiz anneliğini yaparken çok değişik duygular yaşadığını belirten Mireille Mathieu, «Anneliğin bana çok yakışacağına inanıyorum. Çocuğum olursa, çok sevdiğim müziği bile bırakabilirim» diye konuştu.«Çocuğumun her şeyi ile kendim ilgileneceğim»

Çocuk bakımı konusunda da son derece bilgili olduğunu söyleyen Mireille Mathieu, çocuğu olursa onu bakıcılara bırakmayacağını ve kendisinin ilgileneceğini belirtti. Onüç kardeşi olduğunu açıklayan şarkıcı, «Kardeşlerimin hepsini ben büyüttüm sayılır. Annemin çok işi olduğundan ona bu konuda çok yardımda bulunmuştum. Bu yüzden kendi çocuklarıma da rahatlıkla bakabilirim» diye konuştu. Sanatçı sözlerini şöyle sürdürdü: «Bugüne kadar her istediğimi elde ettim. Şimdi en büyük dileğim, bir çocuğumun olması. Bunu dünyadaki her şeyden çok istiyorum. O zaman yalnızca çocuğum için yaşayacağım.»

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-1-sayisi)

03.03.2021 00:17

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar