Menü

Modern Talking’den İddialara Yanıt

Kısa bir süre sonra Zürih’te verecekleri konsere hazırlanan Modern Talking’in iki sevilen solisti, «Bu konser hakkımızda çıkarılan dedikodulara en iyi cevap olacaktır» diyorlar.Modern Talking’in sevilen elemanları Thomas Anders ve Dieter Bohlen, yapılan dedikodulara karşılık olarak büyük bir konser vermeye hazırlanıyorlar. Kısa bir süre sonra Zürih’te bir konser verecek olan grup üyeleri, «Ayrılacağımıza dair çıkarılan dedikodulara en iyi cevabı vereceğiz» diyorlar.

Zürih’teki konserlerin ardından büyük bir turneye de çıkacaklarını açıklayan sanatçılar, ışık düzeninden sahneye kadar her şeyle yakından ilgilendiklerini açıklıyorlar. Başka topluluk ve şarkıcıların da konserlerini izleyip, sık sık notlar alan Dieter Bohlen ve Thomas Anders, en iyi grup olduklarını ispatlamak istediklerini söylüyorlar.«Modern Talking en büyük topluluktur»

Modern Talking’in üyeleri Thomas Anders ve Dieter Bohlen, «Bizden daha büyük bir topluluk daha düşünmüyoruz» diyorlar… Sanatçılar verecekleri konserlerin unutulmaz olacağını ve yapılan bütün dedikoduların da böylece sonuçlanacağını söylüyorlar.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-28-sayisi/)

15.01.2021 20:07

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar