Menü

Morten Harket Yalnızlığı Seviyor

Hayranlarıyla arası bozulan A-HA topluluğunun elemanlarından Morten Harket, diğer grup arkadaşlarının aksine devamlı yalnız kalmasıyla dikkat çekiyor.

A-HA topluluğunun sevilen elemanlarından Morten’in diğer arkadaşlarının aksine sürekli yalnız kalması dikkat çekiyor. Grubun en yakışıklı elemanı olmasına rağmen hiçbir kız arkadaşı bulunmayan Morten Harket yaşamında kimseye ihtiyacı olmadığını belirterek, «Ben kendi kendime yetiyorum. Yalnızlığı da seviyorum» diyor.Grubun diğer elemanları Mags ve Pal’in sürekli yanlarında kız arkadaşlarıyla dolaşmasına rağmen Morten’ın kimseye yüz vermemesine kızan hayranları ise, «Böyle davranmaya devam ederse Morten hep tek başına kalmaya mahkumdur. Oysa’ onunla beraber olmak için can atan yüzlerce kız var. Ama o nedense hep burnu havalarda dolaşıyor» diyorlar.

Mags ve Pal ise arkadaşlarının böyle içe kapanık olmasının ve yanında kimseyi istememesinin kendilerini çok üzdüğünü belirterek, «Biz dışarı çıkacağımız zaman Morten evde kalıyor. Bu da bizi huzursuz ediyor» diye konuşuyorlar.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-37-sayisi)

13.02.2021 01:44

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar