Menü

Murtaza Elgin’in Sahne Telaşı

İzmir Fuarı’nda sahneye çıkacak olan Murtaza Elgin «Orada başarılı olacağıma inanıyorum. İzmir dönüşü çıkacağım İstanbul sahnelerinde herkes beni dinlemeye koşacak» dedi.

Geçtiğimiz yılın olay adamı Murtaza Elgin’in şansı dönmeye başladı. Oldukça kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayan Elgin, şimdi assolistliğe soyunmaya başladı. Başından geçen olaylardan sonra herkesin kendisini tanıdığım belirten Murtaza Elgin, İzmir Fuarı’nda sahneye çıkacağını söyleyerek, «Başarılı olacağıma inanıyorum» dedi.Sürekli ders alıyor

İzmir Fuarı’nda sahneye çıktıktan sonra, İstanbul gazinolarında çalışmaya başlayacağını belirten yeni assolist adayı, «Sahnede fırtınalar estireceğim. Herkes beni dinlemek için gazinoya koşacak» diye konuştu.Başarılı olabilmek için gece gündüz demeden sürekli çalıştığını ve ders aldığını söyleyen Elgin, «Ne zamandır böyle bir şeyi düşünüyordum. Teklif geldiğinde de hemen kabul ettim» dedi. Murtaza Elgin, müzik dünyasının içinde yetişmiş bir insan olmasının kendisi için büyük bir avantaj olduğunu belirterek sözlerini şöyle noktaladı: «Bu işi yapanları görüyoruz, iki şarkı ezberleyen sahneye çıkıyor. Bense aylardır çalışmalarımı gizli gizli sürdürüyordum ve artık hazırım. En büyük desteğim de hocam Kamuran Yarkın.»

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-32-sayisi/)

16.01.2021 00:22

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar