Menü

Nancy Sinatra Evleniyor

Nancy Sinatra EvleniyorBugünlerde Frank Sinatra’nın evinde çifte düğün hazırlığı var. Ünlü şarkıcı ve aktörün ilk eşi Nancy Sinatra, prodüktör Ross Hunter ile evlenmeye hazırlanırken, büyük kızı Nancy Sinatra da fotoğrafçı Ron Joy ile nişanlandığını annesiyle babasına açıkladı.

Fakat günün birinde Ron Joy’un karşısına çıkmasıyle Nancy’nin de evlilik hakkındaki düşünceleri değişiverdi. Nancy artık eskisi gibi evliliğin aleyhinde konuşmuyor. Tam tersine çiftler anlaştığı takdirde mutlu bir yuva kurmanın pekala mümkün olabileceğini belirtiyor, babasının da ideal hayat arkadaşını bulamadığı için mutluluğa kavuşamadığını anlatıyordu…

Nancy Sinatra EvleniyorNancy Sinatra ve yakışıklı sevgilisi Ron Joy, evlenmeye karar verdiklerini açıkladıkları gün bu habere en çok sevinen Nancy’nin müstakbel üvey babası Ross Hunter oldu. Zira anne Nancy Sinatra çocuklarını evlendirmeden, onların huzur dolu bir hayata kavuştuklarını görmeden evlenmeye bir türlü razı olmuyordu. Şimdi evin büyük kızı Nancy’nin evliliğe doğru ilk adımı atmasıyle mesele kısmen halledilmiş sayılırdı. Çünkü Sinatra’ların küçük kızı Tina, ablasından daha atik davranıp nişanlanmıştı. Evin küçük delikanlısı Frank Sinatra Jr. ise babasının plak şirketinde iyi bir iş bulmuş, evle ilgisini kesmişti. Evin büyük kızı Nancy Sinatra ise uzun bir süre tereddüt ettikten sonra nihayet, aylardan beri peşinden ayrılmayan fotoğrafçı sevgilisi Ron Joy’un evlenme teklifini kabul etmişti. Ancak bir kadının ünlü bir fotoğrafçıyla evlenmesinin çok tehlikeli bir iş olacağını ileri sürenler de yok değil… Sinema yıldızları arasında fotoğrafçılarla evlenenlerin büyük zorluklarla karşılaştıkları, güzellikleriyle ilgili hiç bir sırrı kocalarından saklayamadıkları için sonunda bedbaht oldukları da söyleniyor. Nancy Sinatra ise, «Ben güzel değilim. Ron’dan hiç bir sırrımı saklamaya da niyetim yok. Ron, benim fotoğraflarımı çektikten sonra evlenme teklifi yaptı. Onun için ileride de aramızda bir anlaşmazlık çıkacağını sanmıyorum,» diyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1968-tarihli-12-sayisi)

11.08.2019 00:54

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 26 Ağustos 2015 18:21

  Yusuf Kadri

  evlen artııık
 • Yayınlandı: 3 Eylül 2015 10:17

  SUZAN İLERi

  çok güzel bir bayandı naz yapmak hakkıydı cidden :D
 • Yayınlandı: 3 Eylül 2015 10:20

  MEMDUH HAYAT

  vay be nadir bulunan güzellerdendi kendisi gerçekten evlenmiş ama sonunda Ron Joy çok sanslıymıs:D