Menü

Nathalie Wood Aşkı Buldu

Nathalie Wood Aşkı BulduHollywood’dan gelen haberlere bakılacak olursa Nathaiie Wood yeni bir evliliğin eşiğinde görülüyor. Amerikan beyazperdesinin en gözce yıldızlarından Nathaiie Wood’un hakkındaki bu haber birçoklarını hiç şaşırtmadı, bazılarını da aksine hayretler içinde baktı.

Nathaiie Wood’un evleneceği söylenilen kimse, son günlerde Hollywood’un en çok adı geçen prodüktörlerinden Gressin. Geçenlerde Gressin’le birlikte tatilini geçirmeye Paris’e giden Nathale Wood’un mutlu hali gözlerden kaçmıyordu.

Nathalie Wood, bugünlerde otuz yaşma basmış bulunuyor. Pek küçük yaşta sahneye çıkan genç yıldız, 1957’nin son günlerinde Robert Wagner’le evlenmiş, fakat mutlu olamamıştı. Beş yıl süren evlilikleri, 1962 yılında son buldu. O günden sonra da Nathalie peş peşe birçok erkek arkadaş değiştirdi. Elizabet Taylor’un ilk kocası Nick Hiltcn, Elvis Presley, Frank Sinatra, Lance Reventlow ve Warren Beatty bunların ilk akla gelenleri. Warren Beatty ile olan aşkı bir süre devam ettikten sonra, Nathalie bu sefer de David Niven’in büyük oğlu ile bir arada görülmeye başladı. Derken onu Ladislaw Biatnick adlı Venezuelalı bir iş adamı, Arthur Loew ve yazar Robert Jiras takip etti.

Ama Gressin’le karşılaştığı günden beri Nathalie bütün eski maceralarını unutmuşa benziyor. Bu konu açıldığı zaman da, «Fırtınalı hayat otuzuna kadar sürmeli, insan ondan sonra sağlam bir yuva kurup çocuklarını yetiştirmelidir,» diyor. Bu, Nathalie’nin son günlerde ağzından düşürmediği bir söz, ama bakalım bu fikri lafta mı kalacak, yoksa Gressin’le mutlu bir yuva kurmanın çarelerim mi araştıracak?…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1968-tarihli-38-sayisi)

10.08.2019 22:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 11:39

  Sinem Selin

  fiziiğine bakar mısınız inanılmaz güzel
 • Yayınlandı: 25 Ağustos 2015 11:40

  Belis Badem

  Erken öldü ölmese ilerlemiş yaşta bile güzel olurdu eminim
 • Yayınlandı: 8 Eylül 2015 15:39

  NUR HAYAT YÜZEN

  napmış gerçekten bulmuş mu bu sefer gerçekten aşkını :D:D
 • Yayınlandı: 8 Eylül 2015 15:39

  AHMET SEZEN

  yabancı gönül yazar :D