Menü

Necdet Tosun 21 Kilo Verdi

KİMİ neşeden, kimi kederden zayıflarmış! Bir büyük tirajlı gazetemizin yazdığına göre de bir hanım şarkıcımız karabiberden zayıflamışmış! Bizim Yeşilçam’ın 156 kiloluk Necdet Tosun’un zayıflama sebebi ise, ne neşe, ne keder, ne de karabiber. Sebep, sadece ve sadece hayat pahalılığı!..Fakat ne gariptir, herkesin yaka silktiği, «İllallah,» dediği hayat pahalılığından Necdet Tosun o kadar memnun ki: «Yoksa imkanı yok, ben bu kadar zayıflayamazdım,» diyor ve ilave ediyor: «Zayıflamak için bugüne kadar tatbik etmediğim rejim kalmadı. Saunalara mı gitmedim, sabahın köründe ıssız caddelerde mi koşmadım. Hepsi nafile! Fakat etin kilosu 16 liraya, peynir 14 liraya, zeytin 12 liraya fırlayınca ben de rahata erdim ve gördüğünüz gibi 2 ayda 135 kiloya indim 3-4 ay sonra beni 100 kilonun altında görürseniz hiç şaşmayın.»

Konuşmamızın burasında beyazperdemizin sevimli şişmanı pantolonunun kemerini gösterdi bize. Baktık göbeği ile pantolonunun kemeri arasına rahat rahat 40 – 50 kiloluk bir adam girebilir.Şimdi siz Necdet Tosun’un halinden pek memnun olduğunu sanacaksınız, değil mi? Ne gezer… Necdet Tosun, zayıflamaktan şikayetçi. Sebebi de şu: Sekiz, on takım elbisesinden hiç biri vücuduna oturmuyormuş artık. Ne ceketleri, ne pantolonları. «Bir de elbise derdi çıktı başımıza kardeşim.» diyor. «Bitmiyor bu dünyanın işi.»

Buraya yazdıklarımız Necdet Tosun’un sadece şişmanlık, zayıflık problemleri. Bir de Yeşilçam’ın iş, bono, dedikodu dertlerini ekleyin bunlara ve ondan sonra gelin de işin içinden çıkın Bakın bu konuda da neler söylüyor Necdet Tosun:– «Bundan böyle karar aldım, bono ile oynamayacağım. Ödenmemiş 30 bin liralık bonom var. Düşünün ben ve yok olan 30 bin lira. Olur mu böyle şey. Ama burası Yeşilçam, her şey oluyor.»

Bütün bunlardan sonra söyleyecek bir tek şey kalıyor:

Tanrı 135 kiloluk Necdet Tosun’a kolaylıklar versin.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1970-tarihli-15-sayisi)

18.01.2021 19:03

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar