Menü

Necla Nazır Rest Çekti

FERDİ TAYFUR ile Necla Nazır’ın beraberlikleri altıncı yılını doldururken bu beraberliğin şöhretine büyük darbe indirdiğini belirten Necla Nazır uzatmalı sevgilisi Tayfur’a resti çekti.

«Ne zamana kadar bu beraberlik sürecek? Ben evliliğe gitmeyen beraberlikleri sevmiyorum. İşte en yakın arkadaşım Perihan Savaş’ın durumu malum… Ben düğün dernek yapmadan çocuk yapmaya da karşıyım.» diyen Necla Nazır sorulan bir başka soruya da şöyle cevap veriyor:«Evet, Ferdi ile beraberliğimiz halen sürüyor. Ama daha ne kadar bu şartlarda devam eder bitmiyorum. Bildiğim tek şey bu beraberliğin benim şöhretimi olumsuz yönde etkilediği…»

Bugünlerde Cüneyt Arkın’la yeni bir filmde oynamaya başlayan Necla Nazır sinema ile ilgili politikasını da şöyle özetliyor:«Eskiden çok film çevirmiş olmak için her filmde oynuyordum. Şimdi şartlar değişti. Düşünün bir kere eskiden benim imzalı resimlerimi duvarlara yapıştıranlar hep yıldız oldular. Hem de büyük havalarla, reklamlarla… Artık film yarışmalarından yıldız çıkmıyor ama birkaç büyük haber, bir iki skandal, bir iki film, isteyen herkesi yıldız yapabiliyor. Ben bu yıl pek fazla film çevirmek niyetinde değilim. Fazla film kişinin sinemada suratını eskitiyor. Eskiyen surat da hiçbir şeye yaramıyor. Bu yüzden yılda iki filmle sinema politikamı yürütmeye çalışacağım. Bu filmlerden birinde gene Ferdi ile oynayacağım.»

Necla Nazır tiyatro sahnelerini de sevdiğini bu yüzden fırsat buldukça yine müzikallerde rol alacağını belirtiyor…

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1984-tarihli-9-sayisi)

24.02.2021 17:46

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar

  • Yayınlandı: 17 Mayıs 2017 18:14

    sude

    Cok büyük bir aşk mış cok sevmisler birbirlerini ferdi neden evlenmemiski cok sacma