Menü

Neşe Karaböcek Yeni Filmle Geliyor

Ünlü şarkıcı, bu filmde son kaseti «Çiçek Dağlımdaki şarkılarıyla seslenecek.

Neşe Karaböcek, son filminde hayranlarım sevindirirken, bir hayranı yüzünden de epey sıkıntı çekecek… «Hayran» adlı filmle bir kez daha kamera karşısına geçen Karaböcek, sapık bir havranı tarafından tehdit edilen ünlü bir assolisti canlandıracak.İlk korku filmi

Bülent Bilgiç’le birlikte oynadığı filmde son kaseti olan «Çiçek Dağımdaki şarkılarıyla da hayranlarına seslenecek olan Neşe Karaböcek, film için şunları söyledi:

«İlk kez korku türündeki bir filmde oynuyorum. Aslında bu tip olaylarla hemen herkes karşılaşabilir. Hele bizim gibi pek çok insanın tanıdığı sanatçılara aşın sevgisi olan hayranlarından garip mektuplar gelebilir. Ayrıca, bugüne kadar hep ünlü olmaya çalışan fakir kız rollerinde oynamıştım. Bu filmdeki rolümü hepsinden daha gerçekçi buluyorum. Bir bakıma bu filmde kendimi ve benim gibi ünlü olan sanatçıların sorunlarım dile getiriyorum.»Yönetmenliğini Artun Yeres’in yaptığı filmde başarılı bir oyun sergileyen Neşe Karaböcek, «Aslında film bile olsa, böyle bir şey insanı korkutuyor ama hayatta buna benzer olaylar sık sık meydana geliyor. Pek çok kişinin bu filmi severek izleyeceğinden eminim» diyerek duygularım dile getiriyor.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-38-sayisi)

25.09.2020 21:34

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar