Menü

Neslihan Acar Gecesini Gündüze Katıyor

Neslihan Acar, «Bu yaz o kadar doluydum ki, tatil yapmayı unuttum. Hafta sonları bile hiç durup dinlenmeden çalıştım» dedi.

Sinemanın genç ve güzel oyuncusu, peşpeşe çevirdiği ve başrolde oynadığı filmlerle yeni sezonda isminden çok bahsedileceğini söyledi.

Yaz ayları boyunca film çevirmekten tatil yapmayı unutan genç oyuncu Neslihan Acar, «Sinemada, en çok çalışan sanatçıların arasındayım» dedi.Bir film bitmeden diğerine başlayan ve pek çok ünlü oyuncu ile kamera karşısına geçen Neslihan Acar güzelliğine ve yeteneğine güvendiğini belirterek, çevirdiği filmlerle yeni sezonda isminden çok bahsedileceğini söyledi. Genç yıldız, sinemada kısa sürede belirli bir yere geldiğini belirterek şöyle konuştu:

«Aranılan bir oyuncuyum»

«Sinemaya ilk başladığım dönemlerde herkes benden Hülya Avşar’ın benzeri olarak söz etmişti. Böyle konuşanlara çok kızdığım için ‘Benden birisinin benzeri olarak değil, iyi bir oyuncu olduğum için bahsedecekler’ diye kendi kendime söz vermiştim. Sonunda bu isteğime kavuştum. Artık Neslihan Acar ismi afişlerde sinemamızın starları ile birlikte yazılıyor. Pek çok filmde oynayarak deneyim sahibi olduğum sinemada artık sürekli başrol oynuyorum ve sürekli yeni teklifler alıyorum.»«Çalışmalarım devam edecek»

Çok çalıştığı için tatil yapamadığım söyleyen Neslihan Acar, «Aslında çalışmamın karşılığını alacağıma inandığım için bu konuda fazla üzülmüyorum Çünkü filmlerim gösterildiğinde kazanacağım başarı bana bütün yorgunluklarımı unutturacak» dedi. Genç yıldız kış aylarında da çalışmalarına aynı tempoyla devam edeceğini ve birbirinden güzel filmlerle izleyicilerin karşısına çıkacağını söyledi.

(Alıntıdır. Bkz. https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-36-sayisi)

20.01.2021 17:31

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar