Menü

Neslihan Yargıcı Yeni Yaşını Kutladı

Ünlü modacı Neslihan Yargıcı’nın doğum günü partisi, ne katılan birçok ünlü şarkıcı, sanki, sahneye çıkması yasaklanan Bülent Ersoy gibi, oturdukları yerden şarkı söylediler.

Moda dünyasının tanınmış isimlerinden Neslihan Yargıcı’yı doğum gününde yalnız bırakmayan sanatçı dostları, onun için birbirinden güzel şarkılannı söylediler. Doğum günü partisinin en ilgi çekici yanı ise sanatçıların şarkılarını ayakta değil de oturdukları yerden söylemeleriydi…«Böylesi daha değişik»

Aralannda Sezen Aksu, Gönül Yazar gibi ünlülerin bulunduğu sanatçılar, sahneye çıkması yasaklanan Bülent Ersoy gibi oturdukları yerden şarkı söyleyince, çevrede bulunanlar «Herhalde bu da Bülent Ersoy modası» demekten kendilerini alamadılar.

Sezen Aksu ile Gönül Yazar ise Neslihan Yargıcı’nın doğum günü partisine eğlenmek amacıyla katıldıklarım belirterek, «Sahneye çıkıp şarkı söyleseydik kendimizi gazino programında hissederdik. Böylesi daha değişik oldu ve hoşumuza gitti» dediler.

Neslihan yargıcı da arkadaşlarına teşekkür ederek «Söylediğiniz şarkılar benim için en güzel doğum günü hediyesi oldu» diye konuştu.Sezen, «Değer mi Hiç»i söylüyor

Minik Serçe Sezen Aksu, arkadaşı Neslihan Yargıcı’ya armağan olarak, oturduğu yerden «Değer mi Hiç» adlı şarkısını söyledi.

Gönül Yazar da modaya uydu

Sezen Aksu’dan sonra, oturarak şarkı söyleme modasına Gönül Yazar da uydu ve «İlk kez böyle şarkı söylüyorum» dedi…Yaşını unuttu

Neslihan Yarğıcı doğum gününde yaşını soranlara «Unuttum galiba» diyerek cevaplandırdı.

(Alıntıdır.Bkz:https://www.tozlumagazin.net/shop/urun/ses-dergisinin-1986-tarihli-52-sayisi/)

14.01.2021 22:55

Kategoriler:   Ana Sayfa

Yorumlar